УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Кожен з нас отримав унікальний досвід виживання під обстрілами та бомбардуваннями. А медичним працівникам додалася ще і складна робота по реорганізації праці в нових, жорстких реаліях.

Люди не припиняють хворіти. І щоб не сталося - лікувати їх треба.

Фахівці відділення невідкладної кардіології КНП ММР «Міська лікарня №1» не зупиняючись ні на один день рятували життя миколаївців. Інфаркти міокарда - гострі серцево-судинні стани та інші складні випадки захворювань не чикають вдалого часу щоб почати руйнувати серця та життя. Навпаки, у війну вони лише почастішали. На жаль. Але поруч завжди були і будуть люди, які прийдуть на допомогу.

Відділення з такою давньою та славною історією у Миколаєві не часто зустрінеш. Воно замислилося у 1976 році і вдало втілилося у життя. Удосконалювалося лікування, інколи експериментальними методами, а колектив набирався безцінного досвіду, постійно навчався, проводив дослідження з іноземними колегами. Інфарктне відділення оптимізувалося та реорганізовувалося, відточуючись під найскладніші завдання і налаштовуючись на самі сучасні підходи до лікування серцевих хвороб.

По праву його можна сміливо називати кузнею кадрів. Величезна кількість нинішніх провідних лікарів міста проходили інтернатуру у цьому престижному відділенні. А зараз багаті традиції і досвід покоління ветеранів праці, об’єднавшись із молодими та завзятими лікарями та сестрами, втілилися у потужний колектив кращих фахівців невідкладної кардіології. Тут проводиться екстрена і дуже складна цілодобова допомога і лікування з використанням найсучасніших методик, згідно останніх світових рекомендацій.

Зараз лікарі, середній та молодший медичний персонал, під відповідальним керівництвом завідувачки відділення Юлії Борисівни Жукової, як єдиний організм бореться за життя кожного пацієнта, якому в прямому розумінні пощастило вчасно опинитися у потрібному місці – у відділенні невідкладної кардіології. І найчастіше всього тут виграють битви за серця миколаївців.

379268361 742046404394306 6036807594235173583 n