УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

МЛ5 День медичної сести 12.05 10

 

Сьогодні Всесвітній день медичної сестри та медичного брата.

З нагоди професійного свята медичних сестер та медбратів було відзначено грамотами управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за вірність обраній справі, особистий внесок у надання медичної допомоги населенню під час збройної агресії рф проти України, трудові досягнення у професійній діяльності.

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та її заступник Віктор Фаюк завітали до медичних закладів м.Миколаєва та урочисто привітали медичних працівників.

Медсестри і медичні брати, – це ті медпрацівники, яких пацієнти бачать найчастіше. Вони забезпечують пацієнтам турботу і піклування. А їх чуйність і увага допомагають одужати.

Робота медичних сестер і медичних братів особливо важлива для нас зараз, під час повномасштабної війни. В тилу і на передовій. В стінах лікарень і військово-польових шпиталях. В медичних халатах і бронежелетах. Кожного дня своєю працею ви наближаєте нашу спільну перемогу.

Ми щиро дякуємо за вашу сумлінну та невтомну працю. Це не просто слова: ми дякуємо тим, хто не спав, приймав пологи в бомбосховищі, організував роботу медколективу в умовах повномасштабної війни, асистував під вибухи, рятував, допомагав і підтримував українців та продовжує це робити.

Дякуємо вам за відповідальність та чуйні серця. Бережіть себе! Разом ми обов’язково переможемо!

Ц7 День медичної сестри 12.05 5