УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

ЦПМСД5

 

До загальної акції проведення тижня благоустрою на території Миколаївської міської територіальної громад долучилися працівники всіх підпорядкованих УОЗ ММР лікувальних закладів.

Медики дружно вийшли на вулицю, щоб прибрати прилеглу територію своїх лікарень та амбулаторій. Природа сприяла їхнім намірам та радувала довгоочікуваним теплом.

Медичний персонал виконав широкий комплекс робіт по прибиранню, озелененню, облаштуванню, приведенню до належного естетичного та санітарного стану зелених насаджень, прилеглої території: висадили дерева та квіти; упорядковали тротуари; оновил клумби; зібрали сміття, пофарбували лавки...

Дякуємо всім колективам, учасникам толоки, які зробили території своїх закладів більш охайними та  красивими, щоб кожен, хто відвідує наші медичні заклади, почував комфорт та дбайливе ставлення.

Закликаємо колективи підприємств, організацій, установ всіх форм власності, громадські організації міста  Миколаєва навести лад на закріплених територіях.

Приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці!

ПБ1 2

МЛ5 1

МЛ3

ПБ1

Пологовий будинок 3