УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

321555416 683787733481822 7989690383205971882 n
⚡️🇺🇦У такий нелегкий час хочемо подякувати всім працівникам енергетичної промисловості за їх важку та сумлінну працю та за наявність електрики в наших будинках. 
💡 Давні греки мали легенду про Прометея, титана, який приніс людям вогонь, а отже і світло. У сучасних українців є свої прометеї — титани, які приносять світло в наші з вами домівки.
Ми не замислюємося над тим, наскільки це неймовірно тяжка робота — бути зараз енергетиком. Це й нелюдські навантаження, і робота 24/7, і ризик власним життям заради того, щоб у наших оселях стало світліше.
Ці люди зараз роблять неймовірне, щоразу відновлюючи те, що, здавалось би, вже загублене назавжди. Вони, немов непохитний олов'яний солдатик, щоразу вперто встають і роблять, що мають. Творять справжні дива.
Сьогодні ми хочемо подякувати їм за роботу та сказати, що дуже її цінуємо.
Ви — справжні герої. Ви допомагаєте лікарям робити свою роботу та рятувати життя українців. Ми завжди памʼятатимемо, ЩО ви зробили для нас у ці темні часи!
З професійним святом! З Днем енергетика! Дякуємо! 💛💙