УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Здавши кров один раз, можна врятувати три життя🩸
14 червня в Україні традиційно відзначається Всесвітній день донора крові.
Донорство крові під час війни стало ще однією лінією оборони України. В реаліях сьогоднішньої війни, ми, українці в тилу, маємо робити все від нас залежне, аби зберегти життя кожному бійцю. Крім того, варто пам’ятати і про цивільних, які стають жертвами ракетних та артилерійських ударів, як в нашому регіоні, так і у прифронтовому Херсоні, звідки до наших медичних закладів нерідко надходять поранені – їм необхідна донорська кров.
Працівники закладів охорони здоров’я міста Миколаєва та управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, керівники комунальних підприємств приймають постійну участь у донорських акціях. Зазвичай це дуже яскраві і насичені моменти, які дарують відчуття дотичності до порятунку людського життя.💪 У 2023 році план по донорству наші медичні заклади виконали на 110%.
День донора
Долучайтесь до доброї справи! Здавши кров навіть один раз, ви можете врятувати три життя.
‼️Здати кров можна в Миколаївській обласній станції переливання крові за адресою: м. Миколаїв, провулок Радіо, 2.
Донорами крові в Україні можуть бути здорові люди віком від 18 років і вагою від 50 кг. Здорова людина — та, яка не має протипоказань. Якщо вам властиві хронічні захворювання, ви приймаєте ліки або стоїте на обліку — ви не можете бути донором тимчасово або взагалі.
Абсолютні протипоказання тут: https://donor.ua/pages/4
Тимчасові протипоказання тут: https://donor.ua/pages/5
Якщо ви не виявили в себе протипоказань і збираєтеся на кровоздачу, обов’язково візьміть ПАСПОРТ.💯
Більше про те, як підготуватися до кроводачі: https://donor.ua/pages/2275
Рекомендації щодо харчування перед донацією: https://www.donor.ua/pages/2167
Інтервали між різними видами донацій: https://www.donor.ua/pages/1014