УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Вчора 26.05.2024 року в 13.30 у Міській дитячій лікарні № 2 залишили дитину у бебі-боксі - «Віконці життя».
Залишеною дитиною виявився хлопчик. Також з немовлям була записочка з зазначенням дати народження дитини – 19.02.2024. Наразі дитина оглянута медиками, стан задовільний і її життю нічого не загрожує.
бебі бокс
 
Бебі-бокс -це спеціально облаштоване віконечко («Віконце життя»), яке дозволить людині непомітно підкласти новонароджену дитину, якщо мати чи батько вирішить відмовитися від немовля. «Віконце життя» обладнане спеціальною теплою ковдрою, пелюшкою. Туди кладеться дитина. Віконце закривається - спрацьовує датчик, далі ця дитина потрапляє до турботливих рук медпрацівників та отримає надію на життя.
Наголошуємо, що в усіх пологових відділеннях міських лікарень, Пологовому будинку №3 та міській дитячій лікарні № 2 функціонують «Віконця життя». Останній раз «Віконце життя» спрацьовувало у листопаді 2020 року.
Нагадуємо адреси розташування «Віконців життя»:
👉– вул. Екіпажна, 5 (біля приймального відділення);
👉– вул. Будівельників, 8 (біля центрального входу);
👉– вул. Київська, 3 (біля приймального відділення);
👉– вул. Рюміна, 5 (біля приймального відділення);
👉– просп. Богоявленський, 336 (біля приймального відділення).
Попри все, мати вчинила цивілізовано: не вбила маля, не викинула у смітник, не залишила на вулиці, а подбала, щоб воно жило, щоб за ним доглянули ті, хто зможе це зробити.
Залишаючи дитину у «Віконці життя» їй надається шанс на життя!
бебі бокс 2
бебі бокс 3