![🏥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f3e5.png)
У Миколаєві модернізували відділення медичної реабілітації лікарні № 5. У рамках проєкту оновили приміщення та придбали сучасне обладнання. Завдяки цьому медики зможуть надавати більш якісні послуги – містян не тільки лікуватимуть у комфортних умовах, це робитимуть значно ефективніше.
Ремонтні роботи виконали 2024 року, це допомогли зробити благодійники. Також донори придбали частину обладнання.
Як розповів медичний директор закладу Сергій Матвієнко, лікарня № 5 – багатопрофільний медичний заклад, де надається широкий спектр послуг. Зокрема, із НСЗУ укладено угоди на 23 пакети медичних послуг. Серед них – медична реабілітація.
Реабілітація передбачає цілий комплекс заходів - лікувальну фізкультуру, фізіотерапію, масаж, реабілітацію рухового та сенсорного дефіциту, роботу на тренувальних стендах, психотерапію, терапію мови та мовлення.
Цю допомогу потребують люди, які перенесли важкі захворювання або травми.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Нерідко таким пацієнтам доводиться заново вчитись ходити. У лікарні успішно допомагають впоратись із цим завданням.
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)