Сьогодні лікар-терапевт КНП ММР "
ЦПМСД 6" Арсен Тігранович Мовсесян отримав житло!
![🏠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/1f3e0.png)
Олександр Сєнкевич разом із першим заступником голови обласної ради Антоном Табунщиком та начальником УОЗ ММР Іриною Шамрай привітали і вручили ордер на житло, яке придбано в рамках обласної програми «Турбота», в якій місто бере участь у співфінансуванні.
Арсен Тігранович - професіонал своєї справи, який працює в КНП ММР «ЦПМСД №6» з 2014 року. Він має дві вищі освіти. Уклав 2150
декларацій з населенням, відповідально та сумлінно ставиться до виконання покладених на нього обов’язків. За весь період роботи у КНП ММР «ЦПМСД № 6» не отримав жодних скарг від пацієнтів та колег.
![👨⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f468_200d_2695.png)
Під час епідемії COVID-19 він був у перших рядах надання своєчасної якісної медичної допомоги, приймав активну участь у роботі по щепленню населення від COVID-19. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення Арсен Тігранович тримав свій фронт первинної ланки медичної допомоги, надавав паліативну і гуманітарну допомогу потребуючим цього пацієнтам, які були прикуті до ліжка і не могли особисто звернутися за медичною допомогою.
![👨⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5c/1/16/1f468_200d_2695.png)
З липня 2023 року Арсен Тігранович обіймає посаду виконуючого обов’язки завідувача сімейної амбулаторії № 4 КНП ММР «ЦПМСД №6», також стоїть у резерві на керівника закладу.
![👏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfe/1/16/1f44f.png)
Вітаємо Арсена Тіграновича з цію важливою подією
![🌟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f31f.png)
Бажаємо щоб його нове житло було затишним місцем, де завжди буде домашня атмосфера та затишок!
![🏠](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf6/1/16/1f3e0.png)
І якнайшвидшої перемоги нам усім
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)