УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Голова обласної державної адміністрації Віталій Кім та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич провели брифінг щодо вакцинальної кампанії від COVID-19.

Нагадаємо, що в Україні стартував п’ятий етап імунізації. З 22 липня в області додатково відкрили 12 центрів масової вакцинації громадян. Паралельно функціонують пункти щеплення. Про це повідомив Віталій Кім. 

Мер Миколаєва додав, що у місті діють три Центри вакцинації та 14 пунктів щеплення на базі ЦПМСД. Вакцинацію від COVID-19 здійснюють 13 мобільних бригад. 

Центри вакцинації розташовані на території ЦПМСД №№2, 3, 6. Станом на сьогодні, 22 липня, у Миколаєві вакциновано 61 тис. 58 осіб. Наявні 4 типи вакцин: AstraZeneca (Італія) - 2540 доз, призначена для другого етапу. CoronaVac - 6300 доз на пунктах щеплень для неорганізованого населення. Pfizer - 5880 доз для організованих колективів, наявна в центрах вакцинації. Moderna (Іспанія) - 17 550 доз для всіх бажаючих.

Місто готове вакцинувати в середньому 1,5 тис. осіб на день. За останніми даними, учора, 21 липня, щеплення отримали 2 тис. 81 особа! 

Всі пункти та центри вакцинації забезпечені вакциною в повному обсязі. За словами Віталія Кіма, не бракує вакцин, мало людей, які хочуть зробити щеплення.

- Взагалі, Миколаївщина - серед лідерів вакцинації. Ми на п’ятому місці в Україні. Маю надію, що ми легше переживемо наступну хвилю. Нині 8 відсотків жителів області отримали щеплення, - розповів керівник.

Він також нагадав, що Миколаївщині виділили 14 млн грн з державного бюджету на закупівлю концентраторів, які отримала первинна ланка. Це апарати, які сімейні лікарі можуть видавати хворим для домашнього використання.