З 01.10.2021 за програмою реімбурсації почнуть відпускатися лікарські засоби для пацієнтів з цукровим діабетом, які потребують інсулінотерапії (препарати інсуліну), та для пацієнтів з нецукровим діабетом (десмопресин).

У зв'язку з цим лікарям-ендокринологам важливо розібратися та сформувати комплексне розуміння процесу й основних вимог до коректного ведення електронних медичних записів при веденні пацієнта з діабетом в амбулаторних умовах. Оскільки якщо лікар створить некоректні медичні записи, то пацієнт не зможе отримати свої ліки вчасно та безоплатно.

16.08.2021 на платформі Академії НСЗУ було оновлено навчальний курс “Ведення ЕМЗ пацієнтів з діабетом на амбулаторному рівні” у зв’язку з доопрацюванням функціоналу ЕСОЗ та додаванням нових важливих змістовних блоків у курсі. З огляду на вищезазначене усім лікарям-ендокринологам на амбулаторному рівні потрібно обов’язково пройти заплановане навчання за оновленим курсом від Академії НСЗУ.

Також доводимо до відома, що 01, 15 та 30 вересня Академія НСЗУ буде надавати в МОЗ України статистику динаміки навчання та кількості завантажених сертифікатів лікарями в розрізі кожної області. Тому рекомендуємо тримати питання отримання сертифікатів за цим курсом під контролем. Кожен сертифікат має унікальний перевірочний код та містить дату формування, яка має відповідати датам після 16.08.2021.

Посилання на онлайн-сторінку курсу "Ведення ЕМЗ пацієнтів з діабетом на амбулаторному рівні":  посилання