Де зробити щеплення проти COVID-19?
- у 14 пунктах вакцинації на базі сімейних амбулаторій
- у 7 центрах вакцинації
- у 13 мобільних бригадах, які виїжджають вакцинувати колективи працівників.
Мобільні бригади можуть виїхати до будь-якого закладу, який розташований на території міста Миколаєва, незалежно від форми власності - державна чи приватна - для вакцинації працівників. 

Вакциновані жінки передають свої антитіла, що утворилися, потомству. Тож дитина, народжена від щепленої жінки, також буде захищеною від вірусу завдяки материнським антитілам. Подбайте про себе та малюка! Вакцинуйтеся вже сьогодні! Адреси та контакти найближчих пунктів/центрів вакцинації в м. Миколаєві шукайте запосиланням

 

Основна мета заходу - підтримати впровадження вакцинації від COVID-19, зосередженої на пріоритетних групах, таких як літні люди та медичні працівники в Україні.

Експертами форуму стали фахівці Міністерства охорони здоров'я України, Національної технічної консультативної групи з імунопрофілактики, Державного експертного центру МОЗ України, технічні фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я, керівництво регіонів, залучених до пілотних проектів вакцинальної компанії, а також провідні лікарі та досвідчені громадські активісти.

Переглянути запис форуму можно на Youtube, за посиланням: youtu.be/7g7icEAMaG0

pregnantВагітні жінки мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 у порівнянні з невагітними. Вони частіше потрапляють до реанімації та під апарат штучної вентиляції легень. На ранок 15.11.2021 в стаціонарах м. Миколаєва (Міська лікарня № 5, Пологовий будинок № 1) перебуває 28 жінок з підтвердженим COVID-19. В м. Миколаєві станом на 15.11.2021 вакциновано 63 вагітні жінки, що складає 3,9 % від 1632 вагітних, які знаходяться на спостереженні. Ковід під час вагітності також пов’язаний із підвищеною ймовірністю передчасних пологів (народження дитини раніше 37-го тижня) і госпіталізації новонародженого у палату інтенсивної терапії.
Запишіться на вакцинацію уже сьогодні!
moz form 028 1 oМіністерство охорони здоров’я України затвердило форму довідки, яку лікарі видаватимуть пацієнтам, що мають тимчасові або постійні протипоказання до вакцинації проти COVID-19.
Відповідну форму № 028-1/о «Висновок лікаря щодо наявності протипоказань до вакцинації проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://cutt.ly/ATrWkmP) та інструкцію (https://cutt.ly/DTrWv3z) щодо її заповнення було затверджено наказом МОЗ № 2394 від 2 листопада 2021 року.
 

Батьки зможуть згенерувати СOVID-сертифікат дітям від 12 років, які отримали 1 дозу вакцини чи пройшли повний курс щеплення. 

Щоб отримати дитячий СOVID-сертифікат, потрібно:

- Переконатися, що у вас на смартфоні встановлена остання версія застосунку «Дія».

- Авторизуватися в «Дії».

- Додати в застосунку свідоцтво про народження дитини.

- У меню «Послуги» вибрати «COVID-сертифікати».

- Сертифікат дитини з’явиться в застосунку разом із вашими.

Діти з 14 років можуть самостійно авторизуватися в «Дії» за допомогою чипа NFC на ID-картці або біометричному паспорті. 

 Як це зробити — дивіться у відеоінструкції:

Ірина Шамрай, начальник управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, про стан захворюванності на COVID-19 та вакцинацію населення м. Миколаєва станом на 13.10.2021.

На виконання рішення РНБО України від 02.04.2021 "Щодо Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненної коронавірусом SARS CoV-2, до кінця 2021 року", з метою охоплення вакцинацією більшості дорослого населення до 31.12.2021 для формування колективного імунітету до коронавірусу SARS CoV-2, упроваджено масову вакцинацію населення.

Відповідно до затвердженої наказом МОЗ України Дорожньо карти з упровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації, однією з пріоритетних груп населення визначено українців віком, старшим за 60 років.

Станом на 13.10.2021, у Миколаївській області щеплено всього

109 287 людей, старших за 60 років.