УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПРАЦЮЄ У РЕЖИМІ ВОЄННОГО СТАНУ, КООРДИНУЄ РОБОТУ ЛІКАРЕНЬ МІСТА ТА НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ НАСЕЛЕННЮ ЩОДО ПОРЯДКУ ТА ПРАВИЛ НАДАННЯ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

НА САЙТІ, У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ (FACEBOOK, TELEGRAM), ПУБЛІКУЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОБСТРІЛІВ, ЯКА РЕКОМЕНДОВАНА ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ

Ірина Шамрай, очільниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, в інтерв’ю з медичним експертом ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою.

sert reabilitation

Зараз функціонал знаходиться в бета-тестуванні, у рамках якого було видано більше 50 тис. сертифікатів.

Про офіційний запуск цього цифрового документа буде повідомлено на офіційному порталі МОЗ.

Розповідаємо, яким чином та за який умов можна буде згенерувати сертифікат.

28 вересня спеціалізовані шпиталі, визначені для лікування хворих на COVID-19 м. Миколаєва (КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 1», КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 3»; КНП Миколаївської міської ради «Міська лікарня № 5)  отримали інноваційні препарати для лікування коронавірусу Бамланівімаб (Bamlanivimab) і Етесевімаб (Etesevimab), які були доставлені завдяки Благодійної організації «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» в якості гуманітарної допомоги від благодійної організації зі Сполучених Штатів Америки.

Ліки розподілено до регіонів України, зокрема 530 флаконів Бамланівімабу та 1060 флаконів Етесевімабу доставлено до Миколаївської обласної бази спеціального медичного постачання для закладів охорони здоров’я Миколаївської області.

«Bamlanivimab» та «Еtesivimab» можуть використовуватися при боротьбі з коронавірусною хворобою. Дані лікарські препарати внесено до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування корона вірусної хвороби (COVID-19)» (https://bit.ly/3uhl355).

Усі пункти забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 по Україні тепер можна знайти за допомогою онлайн-мапи.
Вона розміщена на аналітичній панелі (дашборді) МОЗ України і доступна за посиланням: https://bit.ly/3bJ2wY2

9

Начальник управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай проінформувала про нинішню ситуацію з коронавірусною інфекцією COVID-19 у Миколаєві станом на 16.12.2020

У Миколаївській міській дитячій лікарні № 2 введено в експлуатацію 38 точок кисневого доступу, що були встановлені компанією «НІБУЛОН».

13 років тому компанія «НІБУЛОН» допомогла з ремонтом відділень та придбала обладнання. Минув час і підприємство на чолі з Олексієм Вадатурським знову підставили плече дитячій медицині. Всі роботи виконано надзвичайно швидкими темпами, якісно та професійно. Працювали фахівці справді високого класу.

8.1 8.2