В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Миколаївською обласною державною адміністрацією видано розпорядження № 98-р від 08.04.2015 «Про заходи щодо допомоги, реабілітації та адаптації демобілізованих військових – учасників АТО у Миколаївській області».

У департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської облдержадміністрації працює обласний цілодобовий центр, який інформує військовослужбовців та членів їх сімей щодо їх прав та гарантій реалізації за телефонами: 37-42-29 (з 8.00 до 17.00 у робочі дні), 37-40-51 (з 17.00 до 8.00 та у вихідні дні).

 

На сьогодні для надання медичної та психологічної реабілітації ветеранам війни та учасникам антитерористичної операції на базі неврологічного відділення госпіталю інвалідів війни створено реабілітаційний центр, який включає дві палати на 10 ліжок для госпіталізації учасників АТО та зал для проведення індивідуальної та групової реабілітації. Також до складу реабілітаційного центру входить кабінет ЛФК з двома залами для занять з пацієнтами механотерапією. Працюють два інструктори з ЛФК та три масажисти. Функціонує фізіотерапевтичне відділення, в закладі введено додатково посаду психолога.

Психологічна допомога громадянам, які прибувають з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Миколаївської області, та військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, які брали участь у антитерористичній операції, надається обласною психіатричною лікарнею № 1. Фізична допомога громадянам вищевказаних категорій здійснюється на базі обласної лікарні відновного лікування.

bann comin

Меню

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com