В

а

ж

л

и

в

о

 
 

СКЛАД

головних експертів управління охорони здоров’я

Миколаївської міської ради на 2020 рік

«Хірургія»,   «Дитяча хірургія»,  «Проктологія»

1. Пермяков Вадим Валентинович  хірург

КНП ММР

«Міська лікарня № 3» 44-49-49

2. Фаб’янський Володимир Анатолійович хірург з амбулаторної  роботи

КНП ММР

«Міська лікарня № 3» 44-48-32

3. Папішев  Павло В’ячеславович

дитячий

хірург

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 36-29-34
4. Рябець Дмитро Миколайович проктолог 

КНП ММР

«Міська лікарня № 3» 44-41-58

 

«Нейрохірургія»,  «Травматологія»,  «Анестезіологія і реаніматологія»

1. Сич Сергій Євгенович  нейрохірург

КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги»   

36-84-05

2. Шуткін  Юрій Петрович травматолог

КНП ММР

«Міська лікарня № 3» 23-20-37

3. Литовченко Лілія Юріївна анестезіолог-реаніматолог  КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» 36-85-87

 

«Отоларингологія», «Дитяча отоларингологія», «Сурдологія»

1. Дирда Олександр Миколайович отоларинголог 

КНП ММР

«Міська лікарня № 4» 47-88-62

2. Солоненко Марина Дмитрівна

дитячий

отоларинголог

КНП ММР «Міська дитяча

№ 2» 40-36-79

3. Назарук Лариса Миколаївна сурдолог  

КНП ММР

«Міська лікарня № 4»

 

«Урологія»,  «Дитяча нефрологія»

1. Рябоха Сергій Олександрович  уролог  КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» 36-82-34
2. Альбещенко Ольга Василівна нефролог КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 36-91-88

 

 

«Терапія»,  «Загальна практика-сімейна медицина»,  «Токсикологія»

1. Маяцька Віта Вікторівна терапевт

КНП ММР «Міська лікарня

№ 3» 23-13-02

2. Бабін Анатолій Володимирович спеціаліст  з  сімейної медицини Упраління охорони здоров’я ММР 37-40-28
3. Студзинська Ярослава Василівна токсиколог КНП ММР «Міська лікарня швидкої медичної допомоги» 36-90-18

 

«Кардіологія»,  «Дитяча кардіоревматологія»«Ревматологія»

1. Фенінець Світлана Осипівна кардіолог

КНП ММР «Міська лікарня

№ 1» 24-51-77

2. Коневська  Ірина Вікторівна

дитячий

кардіоревматолог  

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 36-91-88
3. Сердюкова Оксана Василівна ревматолог

КНП ММР «Міська лікарня

№ 3» 44-48-31

 

«Неврологія»,  «Дитяча неврологія»

1. Курляк Олена Анатоліївна невролог 

КНП ММР «Міська лікарня

№ 4» 47-02-01

2. Коляда  Віктор Анатолійович

дитячий

невролог

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 36-29-34

 

«Ендокринологія»,   «Дитяча ендокринологія»

1.

Грачова  Марія Георгіївна  ендокринолог 

КНП ММР «Міська лікарня

№ 1» 24-21-24

2. Карнаух Вірвє Володимирівна

дитячий

ендокринолог

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 56-97-99

 

«Акушерство і гінекологія»«Дитяча гінекологія»

1. Чинякова Людмила Борисівна акушер-гiнеколог КНП ММР «Пологовий будинок № 1» 37-42-61
2. Хардікова  Тамара Анатоліївна

дитячий

гінеколог 

КНП ММР «Пологовий будинок № 3» 41-35-21

 

«Онкологія»,  «Дерматологія»,  «Дитяча дерматологія», «Офтальмологія»

1. Юхта  Леонід Іванович  онколог

КНП ММР «Міська лікарня

№ 4» 47-87-97

2. Букач Лариса Володимирівна дерматолог  ОШВД (за узгодженням)

3.

Турпакова Олена Вікторівна

дитячий

дерматолог

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 24-80-04
4. Костенко Людмила Євгенівна офтальмолог

КНП ММР «Міська лікарня

№ 1» 37-61-31

 

«Геронтологія», «Фізіотерапія»

1. Мурзіна Наталія Володимирівна геронтолог

КНП ММР «ЦПСМД № 2»

44-44-00

2. Величко Клавдія Володимирівна  фізіотерапевт 

КНП ММР «Міська лікарня

№ 3» 23-41-15

 

«Стоматологія»,  «Дитяча стоматологія»

1. Пенчук Тетяна Олександрівна стоматолог КП «ДП стоматологічної поліклініки № 1» 55-95-63
2. Гончарова Юлія Анатоліївна стоматолог КНП ММР «Міська стоматологічна поліклініка» 47-82-39

 

«Наркологія»«Психіатрія»

1. Бережник Микола Миколайович    нарколог  КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб» 24-02-71
2. Самсонова  Людмила Анатоліївна   психіатр 

МОПЛ № 1

(за узгодженням)

 

«Інфекційні захворювання», «ВІЛ/СНІД»,  «Фтизіатрія», «Дитяча фтизіатрія», «Імунологія»

1. Шкляров В’ячеслав Вікторович  інфекціоніст КНП ММР «Міська лікарня    № 4» 37-38-46
2. Говорун Олена Валентинівна ВІЛ/СНІД КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб» 24-11-01
3. Динник Тетяна Дмитрівна фтизіатр КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб» 24-11-01
4. Нюбін Борис Петрович

дитячий

фтизіатр  

КНП ММР «Центр соціально значущих хвороб» 24-51-58
5. Оскіна Тетяна Володимирівна

імунолог

(дорослого та дитячого населення)

КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2»

37-40-28

 

«Педіатрія»,  «Неонатологія»,  «Дитяча алергологія»,  «Дитяча пульмонологія»

1. Дем’янов Олександр Анатолійович  педіатр КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 37-31-07
2. Менжуліна Ірина Анатоліївна неонатолог КНП ММР «Пологовий будинок № 3» 41-54-18
3. Яцишена  Вікторія Анатоліївна алерголог  КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 24-91-30
4. Бєдіна  Лілія Леонідівна пульмонолог КНП ММР «Міська дитяча лікарня № 2» 40-36-79

 

 

 «Ендоскопія», «Ультразвукова діагностика»,   «Лабораторна діагностика», «Функціональна діагностика», «УЗД перинатальної патології»

1. Михайлов  Олександр Іванович ендоскопіст  КНП ММР «Міська лікарня   № 4» 36-90-26
2. Короленко Римма Миколаївна фахівця з УЗД  КНП ММР «Міська лікарня   № 4» 36-12-21
3. Тишко Наталія Іванівна  лаборант  КНП ММР «Міська лікарня   № 1» 24-41-00
4. Бекало  Тетяна Петрівна спеціаліст  з функціональної діагностики

КНП ММР «Міська лікарня   № 3» 23-90-63

5. Чала Євгенія Валентинівна спеціаліст по УЗД з пренатальної патології КНП ММР «Пологовий будинок № 3» 41-35-21

 

 

«Експертиза тимчасової непрацездатності» 

1. Сагун Галина Іванівна експерт  з  тимчасової непрацездатності

КНП ММР «ЦПСМД № 2»

44-43-91

 

 «Медичне обслуговування ветеранів війни», «Медичне обслуговування постраждалих від аварії на ЧАЕС»,  «Фармакологічний нагляд»

1. Козирєв  Валерій Васильович спеціаліст по медичному обслуговуванню ветеранів війни

КНП ММР «ЦПСМД № 4»

37-35-90

2. Горбенко Галина Кузьмівна спеціаліст по медичному обслуговуванню постраждалих від аварії на ЧАЕС

КНП ММР «ЦПСМД № 4»

37-22-43

3. Михайлова Тетяна Михайлівна

з фармакологічного

нагляду

КНП ММР «Міська лікарня

№ 4» 47-88-84

 

«Робота зі зверненнями громадян», «Цивільний захист громадян»

1. Тимофійшина Аліна Сергіївна спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Управління охорони здоров’я  ММР 37-11-63
2. Бабін Анатолій Володимирович спеціаліст по роботі з цивільного захисту Управління охорони здоров’я  ММР 37-40-28

 

«Патологічна анатомія»

1. Кузнєцов  Сергій Октябрійович   патологоанатом КНП ММР «Міська лікарня   № 1» 24-20-93

 

 

 

 

 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com