В

а

ж

л

и

в

о

 
 

31.07.2020 травматологічне відділення КНП ММР «МЛШМД» отримало комплекти кульшових та колінних суглобів для ендопротезування мешканців міста.

<

У 2020 році, вперше в історії м. Миколаєва, рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму 3 581,000 тис. грн.

        У  2020 році, вперше в історії м. Миколаєва,  за ініціативи Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму    3 581,000 тис. грн.

      Питання виникло в зв’язку з критичною ситуацією в медичної галузі з фінансуванням  імплантів, а черга на встановлення таких медичних виробів з тих хто потребує такої планової допомоги лише в місті зросла до 250 пацієнтів. І це не враховуючи ті випадки, коли гостра травма шийки стегна вимагає ургентного (екстреного) встановлення штучного суглобу. 

      66 суглобів не зможуть вирішити проблему глобально, але це перший та унікальний приклад співфінансування комунальних підприємств з коштів міського бюджету та великий крок назустріч мешканцям міста, який посприяє зниженню загальної інвалідизації населення та зменшенню черги на встановлення суглобів і надасть поштовх на подовження проекту в подальшому.

        Визначення порядку встановлення імплантів покладено на комісію фахових експертів створену при управлінні охорони здоров`я Миколаївської міської ради. Хворим мешканцям міста, які підлягають ендопротезуванню необхідно звернутись до свого сімейного лікаря з яким укладено декларацію.

       Середня вартість одного набору імплантів сягає 54 тис.грн. Згідно договору постачальник також  надає  набор  силового інструменту на весь період використання до останнього штучного суглобу, а також на час роботи передбачена динамічна заміна складових імплантів на ті, що будуть користуватися більшим попитом. 

Суглоби 2

Суглоби 3

Суглоби 4

Суглоби 1

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com