В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  7 липня міська лікарня № 3 та лікарня швидкої медичної допомоги Миколаєва отримали сучасні апарати штучної вентиляції легень. Медичне обладнання експерт-класу передано групою компаній COFCO International у якості благодійної допомоги громаді міста.

  COFCO International представляють дві компанії: ТОВ "COFCO Agri Resources Ukraine" - генеральний директор Володимир Осадчук; ТОВ "Дунайська судоходно-стивідорна компанія" - генеральний директор Юрій Булгаков.

Медтехніку вже протестували та навчили персонал із нею працювати. Як зазначають медики, апарат дуже зручний у використанні та дозволяє відслідковувати життєво важливі функції пацієнта. Прилад мобільний, тож може застосовуватись і під час переміщення хворого.

Передаючи сертифікати на устаткування, генеральний директор ТОВ «Дунайська судоходно-стивідорна компанія» Юрій Булгаков подякував медпрацівникам за сумлінну працю та порятунок життів.

ЛШМД отримала апарат ШВЛ S1100Д вартістю 856 тис грн. Його використовують на всіх рівнях респіраторної підтримки в медустановах. Міська лікарня №3 - апарат ШВЛ SV300 вартістю 607 тис. грн. Прилад має повний набір режимів штучної вентиляції легень, розширений контроль життєво важливих функцій, може використовуватись у пацієнтів різних вікових груп. 

Голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, який став ініціатором надання благодійної допомоги медичним закладам Миколаєва, підкреслив, що обладнання сертифіковане та повністю готове до використання.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич подякував представникам бізнесу за те, що відгукнулися та підставили плече громаді міста.

  • Дякую соціально відповідальному бізнесу: надходження апаратів ШВЛ до міської лікарні №3, та ЛШМД.

Начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай прокоментувала, що в умовах пандемії галузь отримує суттєву підтримку як із боку влади, так і від представників бізнесу.

  • Миколаївська міська рада виділила колосальні кошти, як торік, так і цього року. У 2019 на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я спрямовано 89,5 млн грн. Ми готувалися до реформи вторинної ланки. Міській лікарні № 3, окрім іншого, придбали два пересувні рентгени та пересувний апарат УЗД для пацієнтів у невідкладних станах. У 2020 - понад 38 млн грн спрямовано на заходи з підготовки до роботи в умовах епідемії коронавірусу. Також ми надзвичайно вдячні благодійникам, які в тяжкій ситуації допомагають розвивати галузь охорони здоров'я, — зазначила Ірина Шамрай. — Нині по місту ситуація з COVID-19 керована, втім нове обладнання безперечно стане в пригоді. 

Джерело матеріалу офіційний сайт Миколаївської міської ради: https://mkrada.gov.ua/news/12867.html

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com