В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  05.03.2020 на базі Міської лікарні № 1 (вул. 2 Екіпажна, 4) проведені тренувальні навчання заходам особистої безпеки, профілактики, діагностики, надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подальшого направлення згідно затвердженого маршруту до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.

Відбулись тренування в приймальному відділенні лікарні, куди за легендою звернувся пацієнт, у якого була підвищена температура тіла. Оскільки чоловік прибув з країни, де зафіксували випадки захворювання на коронавірус, його було обстежено та направлено до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб спеціалізованою відповідно-екіпірованою бригадою швидкої медичної допомоги.

Фото1 Фото2

 

Проведений тренувальний захід підтвердив готовність закладу до дій з пацієнтами з підозрою на коронавірус.

 

В закладі є необхідний запас засобів індивідуального захисту, витратних матеріалів, дезінфекційних засобів, необхідних для меддопомоги.

Фото1 Фото2

 

60 комплектів протичумних халатів і масок передані в Міську лікарню №1, які дадуть можливість, за необхідності, медперсоналу працювати в три зміни.

 

Фото1 Фото2

На тренуванні були присутні перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Личко, заступник керівника ДУ "Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олександр Ігнатенков, керівники закладів охорони здоров’я міста.

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com