В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  06.02.2020 міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу Міської дитячої лікарні № 2 нового керівника закладу Олександра Дем’янова, який був призначений на посаду за  результатами проведеного конкурсу 21.01.2020. 

  «Треба слухати людей, треба слухати спеціалістів, треба слухати колектив, бо в першу чергу керівник - це люди, що йдуть за ним. Я бажаю Вам, щоб Ви разом зробили цю лікарню кращою, сил, наснаги, дружнього колективу»: - такі слова настанови дав мер новому керівнику закладу.

Фото1 Фото2

Також подякував за роботу Людмилі Філіповій, яка  тимчасово виконувала обов’язки  керівника МДЛ № 2.

Побажав успіхів та виразив сподівання, що разом колектив дасть результат, якого очікують всі мешканці Миколаєва:- можна розраховувати на бюджет міста, на допомогу влади.

Фото1 Фото2

Новий керівник Олександр Дем’янов  звернувся до присутніх:  - Я, працюючи в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на власні  очі побачив позитивні зміни і рівень підтримки міської влади і мера міста, що питання, які були роками,  вирішені тільки зараз. В мене є єдине прохання, щоб частіше міська влада звертала увагу особливо на Міську дитячу лікарню № 2, бо це -  діти, а вони  - майбутнє, а це потребує вкладання коштів.

В своєму виступі Ірина Шамрай зауважила, що потенціал колективу великий. Заклад, не дивлячись на зміну керівника, 100% готовий до укладання договору з НСЗУ. А сьогодні успішний той – хто перший. Зараз склалися нові відношення з владою, яка не лише нас чує, а й допомагає. Це значний прорив. Наше місто перше серед лідерів у процесі реформування галузі в Україні. За це велика подяка особисто міському голові.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com