В

а

ж

л

и

в

о

 
 

КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5»

IMG_7812.jpg  19 березня 2019 року відбулося урочисте  відкриття (після реконструкції) амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 1 КНП  ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5», яка розташована за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна-41/1 та 41/3.

  На урочистому відкритті медичного закладу були присутні: міський голова Сєнкевич О.Ф., перший заступник міського голови Криленко В.І.,  депутат Миколаївської міської ради Кісельова О.В., начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієв П.В., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради    Шамрай І.В., голова адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради  Береза О.Д.,  головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, працівники КНП ММР «ЦПМСД №5» та прості міські жителі.

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

  Заклад було відкрито в 2002 році, як першу амбулаторію загальної практики сімейної медицини в м. Миколаєві, яка відповідала прийнятим, на той час, стандартам. Медична допомога надавалась 5600 дорослого населення мікрорайону Ракетне Урочище. Заклад, загальною площею 260 м2, був розташований на другому поверсі колишньої будівлі ПМК.

  В 2013 році чисельність населення району обслуговування збільшилась до 11 110 осіб. Розпочала надаватись медична допомога дитячому населенню (2250 дітей), які раніше обслуговувалися в міській дитячій поліклініці №4.

Фото1 Фото2

  З метою покращення умов обслуговування населення в 2017 році було придбано приміщення на першому поверсі, загальною площею 200 м2, та розпочата реконструкція приміщень. Загальна площа амбулаторії збільшилась та складає 460 м2. Роботи по реконструкції були виконані вчасно і якісно генеральним підрядчиком ТОВ «Миколаївміськбуд». Це розширило функціональні можливості амбулаторії, забезпечило доступність до медичної допомоги особам з обмеженими фізичними можливостями. Витрати на реконструкцію та придбання медичного обладнання, меблів склали 11260,272 тис. грн.

Фото1 Фото2

  Амбулаторія оснащена: ліфтом, пандусом, планується відкриття аптечного пункту. На першому та другому поверхах розташовані кабінети: сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, в яких працюють: 2 лікаря-педіатра, 1 лікар-терапевт, 3 сімейних лікаря. Амбулаторія оснащена у відповідності до затвердженого табелю оснащення та забезпечена комп’ютерною технікою, під’єднаною до мережі Інтернет.

Фото1 Фото2

  В закладі працює «електронна черга пацієнтів», 80% населення мікрорайону уклало декларації з лікарями для надання первинної медичної допомоги.

  У вітальних промовах виступаючі привітали громаду та колектив КНП ММР «ЦПМСД №5» з такою важливою подією, побажали усім міцного здоров'я, гарної роботи – закладу, а громаді – побільше відкриттів ось таких соціальних об'єктів.

  За безпосередню участь у реалізації проекту Почесною грамотою міського голови нагородили головного лікаря КНП ММР «ЦПМСД №5» Маргариту Юрчук, керівника ТОВ «Миколаївміськбуд» Михайла Жендубаєва.

  Начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Павло Георгієв вручив Почесну грамоту завідувачу амбулаторії Володимиру Царлову, який днями відзначив 80-й ювілей, а більшу частину життя присвятив медицині.

  Медична сестра сімейної амбулаторії №1 Зінаїда Макарова отримала відзнаку від мера за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

  Сімейним лікарям медичного закладу вручили спеціальні укомплектовані сумки для відвідувань пацієнтів удома та надання першої допомоги.

  Всі присутні змогли ознайомитися з новою амбулаторією, її оснащенням, умовами роботи медичного персоналу та побачити на власні очі зручності для пацієнтів.

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com