В

а

ж

л

и

в

о

 
 

1          З метою покращення надання медичної допомоги жителям міста Миколаєва для міської лікарні №4 за кошти медичної субвенції 2017 року придбано сучасне обладнання на загальну суму один мільйон гривень.
Ці придбання дали змогу оновити матеріально-технічну базу відділення пластичної та реконструктивної хірургії, що є одним з ведучих спеціалізованих мікрохірургічних центрів країни.

          Для відділення придбано операційні столи, високочастотний електрохірургічний апарат, медичну шафу з бактерицидною лампою, радіохвильовий електрокоагулятор, візок для перевезення хворих і ПАНМЕД.

DSC 1391
         Завдяки тому, що лікарі володіють сучасними методиками пластики нервів, судин, м'яких тканин, відділення несе цілодобову службу з надання екстреної хірургічної допомоги жителям міста та області з ушкодженнями сухожиль, периферичних нервів, судин, при травматичних ампутаціях кінцівок і їх сегментів, відкритих переломах кісток кисті, передпліччя, гомілки і стопи.

DSC 1391
На заході були присутні: начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., міський голова Сєнкевич О.Ф. та його заступники.

DSC 1391
DSC 1391

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com