В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  21 вересня 2018 року завітав з робочим візитом до відділення відновного лікування міської дитячої поліклініки № 3 міський голова м. Миколаєва О.Ф. Сєнкевич. Також разом з міським головою відділення відвідали його перший заступник В.І. Криленко, начальник управління комунального майна Миколаївської міської ради М.С. Мкртчян, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І.В. Шамрай, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради з економічних питань В.В. Яковлева.

 

Фото1 Фото2

  У відділенні відновного лікування МДП № 3 для успішного оздоровлення та лікування дітей є все необхідне: лікарі-професіонали, грамотні медичні сестри та належні умови.

  Відділення відновного лікування МДП № 3 розташоване на ізольованій території у живописному куточку на березі річки Південний Буг. Умови та мікроклімат максимально наближені до санаторно-курортних умов. Режим роботи відділення – амбулаторно-поліклінічний.

Фото1 Фото2

  Щорічно в ньому оздоровлюються та проходять лікування діти міста з хронічною патологією та ускладненнями після гострих станів. Діти отримують наступні види процедур: фізіотерапевтичні (ультразвук, світлолікування, Д’ансорваль, УВЧ, магнітотерапію, Біотрон), кисневу терапію, аероіонотерапію, інгаляції, фітотерапію, спелеотерапію, ЛФК, масаж, психокорекцію та психорелаксацію.

  Основна мета відділення відновного лікування МДП № 3 – це досягнення ефекту оздоровлення шляхом комплексу призначених процедур. Жодна дитина не залишається без уваги та турботи.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com