В

а

ж

л

и

в

о

 
 

«Миколаїв – місто на воді» - під таким гаслом
08 вересня Миколаїв відзначив своє 229-річчя.

Фото4 Фото2

 

Фото4 Фото2

   В заходах присвячених святкуванню «ДНЯ МІСТА» активну участь прийняли медичні працівники міста та області - Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру, міської лікарні №1, міської лікарні №4, міської дитячої поліклініки №3 (відділення відновного лікування), міської дитячої поліклініки №4 (відділення медичної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді»), комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4», комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» та громадської організації «Суспільного здоров’я та позитивних дій «Час Життя».

 

Фото4 Фото2

  Під час запланованих заходів було обстежено на цукор крові більше 500 жителів Миколаєва, з яких 24 особи в цей же час було проконсультовані лікарем-ендокринологом.

 

Фото4 Фото2

  Представниками клінічно-діагностичної лабораторії міської лікарні №4 протестовано швидкими тестами на ВІЛ/СНІД - 76 осіб, на гепатити В та С - 30 осіб.

 

Фото4 Фото2

  Центрами первинної медико-санітарної допомоги було укладено 22 декларації з лікарями на надання медичної допомоги, проводилися виміри артеріального тиску у 131 особи, виміри росту та індексу маси тіла. На підставі первинного обстеження було виявлено гіпертонічну хворобу у 88 мешканців Миколаєва. Усім їм надавалися конкретні рекомендації щодо подальших дій з профілактики та лікування серцево-судинної патології.

 

Фото4 Фото2

  70 жителів міста скористалися запропонованою Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру (пересувний флюорограф) можливістю провести флюорографічне обстеження легень.

 

Фото4 Фото2

  Медичні працівники міської дитячої поліклініки №4 (відділення медичної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді») проводили консультування молоді, батьків та й всіх бажаючих по основним питанням, які хвилюють сьогодні кожного.

 

Фото4 Фото2

  Медичні працівники відділення відновлюваного лікування міської дитячої поліклініки №3 пригощали дітей та батьків кисневим коктейлем, трав’яним чаєм.

 

Фото4 Фото2

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com