В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Доступно про медичну реформу
для працівників МКП «Миколаївводоканал»

VodKan3

    Вчора, 16 квітня, головний лікар КЗ «Центра первинної медико-санітарної допомоги» Власова Олена Миколаївна розповіла працівникам МКП «Миколаївводоканал» про процес укладання декларацій із лікарем та відповіла на запитання співробітників підприємства.

    За словами Олени Миколаївни процес укладання декларації буде тривати протягом 2018 р. Для укладання декларації необхідно мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та копії цих документів. Якщо декларація укладається з педіатром то ще необхідно взяти свідоцтво про народження дитини. Також необхідно мати з собою мобільний телефон, щоб отримати смс з кодом підтвердження укладання декларації.

VodKan1

    Головний лікар КЗ «Центра первинної медико-санітарної допомоги» зазначила, що лікар може відмовити пацієнту укласти декларацію тільки у випадку, коли він вже набрав максимально допустиму кількість клієнтів. Для сімейного лікаря – це 1800 осіб, для терапевта – 2000, для педіатра - 900. Розірвати вже укладений договір лікар може у випадку невиконання пацієнтом призначень.

VodKan2

    Після укладання декларації пацієнт буде зобов’язаний проходити щорічний медичний огляд. Також Олена Миколаївна порадила не слухати чутки, і запевнила, що лікаря можна буде викликати до дому. Але тепер до викликів на дім буде застосовуватись диференційований підхід.
     Працівники МКП «Миколаївводоканал» отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання. Адміністрація підприємства щиро дякує Олені Миколаївні за роз’яснення стосовно медичної реформи.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com