В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Відділення відновного лікування (реабілітації)
міської дитячої поліклініки №3.

DSC 2248 1

      Відділення відновного лікування (реабілітації) МДП № 3 знаходиться у в мальовничому куточку на березі річки Південний Буг, в якому щорічно оздоровлюються 2000 дітей міста Миколаєва віком від 3-х до 18-ті років.
Діти проходять оздоровлення по санаторній системі із хронічними захворюваннями опорно-рухового апарата, травної та дихальної систем, серцево-судинної і нервової системи, ЛОР-органів і зору.
      Режим роботи відділення – амбулаторно-поліклінічний. Діти надходять до відділення за направленням дільничного лікаря або лікаря-спеціаліста при наявності довідки про карантин, оглядаються лікарем-педіатром-ребіалітологом та отримують комплекс лікувальних процедур в певний час.

      У комплекс лікування включаються: різні фізіотерапевтичні процедури (інгаляції, світлотерапія, ультразвук, магнітотерапія тощо), лікувальна фізкультура з різних аспектів (дихальна, загальнозмічнююча, коригуючи тощо), масаж, спелеотерапія, аероіонотерапія. Також діти отримують всіма улюблені та дуже смачні кисневий коктейль і трав'яний лікарський чай.

      Лікарями та медичними сестрами відділення приділяється велика увага санітарно-просвітницькій роботі з дітьми та їх батьками: як побудувати режим дня дитини; якої шкоди завдає вплив нікотину, наркотиків і алкоголю на організм, що росте; як створити відповідний мікроклімат в сім'ї, щоб не дитина страждала; як в допомогою щеплень уберегти дитину від інфекційних захворювань тощо. Ці та багато інших питань розбираються з дітьми і їх батьками не дарма. Адже найменший нюанс з детально зібраного лікарем анамнезу хворої дитини може допомогти вирішити проблему її здоров'я.
      За літній період часу в відділенні відновного лікування (реабілітації) МДП № 3 оздоровлено 510 дітей. Щорічно оздоровлюються діти в пришкільному таборі "Веселка" (ЗОШ № 17). Отримуючи лікувальну фізкультуру, кисневий коктейль і загальнозміцнюючий чай, діти мають можливість проводити ігри на свіжому повітрі зі своїми вихователями. Адміністрація школи та батьки неодноразово висловлювали колективу відділення величезну подяку за ефективне оздоровлення дітей.
      Якщо у вашої дитини є проблеми зі здоров'ям, зверніться до свого лікаря (сімейного або спеціаліста) за направленням до відділення відновного лікування (реабілітації) МДП № 3, а всі ваші запитання ви можете поставити за телефоном 34-01-35.

      Завідуюча відділенням відновного лікування (реабілітації) МДП № 3, лікар-педіатр вищої категорії, Вєднікова Ганна Семенівна

1 2
3 4

5

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com