В

а

ж

л

и

в

о

 
 
1 BlDop 2 BlDop

      Сьогодні, 29 серпня 2017 року в міській лікарні № 1 та міській лікарні швидкої медичної допомоги відбулась передача гуманітарної допомоги, отриманої завдяки співробітництву керівництва міста з німецьким благодійним фондом «Гейне».
     Міський голова Олександр Федорович Сенкевич, радник міського голови Микита Козиренко та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Валентинівна Шамрай передали в користування головному лікарю міської лікарні Гушлевському Віктору Івановичу 12 сучасних функціональних ліжок з матрацами для важкохворих інфарктного відділення, перев’язувальний матеріал, засоби для догляду за важкохворими, вироби медичного призначення (катетери, латексні рукавички, ланцети, глюкометри), спецодяг для медичного персоналу.


      Для пацієнтів Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги було передано 8сучасних функціональних ліжок, перев’язувальний матеріал, підгузки, витратні медичні матеріали для реанімаційного відділення та палат інтенсивного лікування, медикаменти, гумові рукавички.

3 BlDop 4 BlDop

 

5 BlDop 6 BlDop

         Дана гуманітарна допомога дасть можливість покращити якість перебування хворих в   відділеннях, особливо малозабезпечених громадян.

          Управління   охорони    здоров’я   Миколаївської    міської   ради   та  колективи    міських   лікарень    подяку керівництву міста   і сподіваються на подальше співробітництво з благодійними  фондами.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com