В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Міські акції

Фото1 Фото2
  У Миколаївському краєзнавчому музеї 22 вересня відкрито фотовиставку під назвою “Шануємо лікарів”. Виставка присвячена медичним працівникам та розповідає життєві історії людей у білих халатах. Її мета - показати чим живе лікар, спробувати зміцнити довіру до нього, і разом з тим - підвищити самооцінку самого лікаря. На виставці представили історії дев’ятнадцяти медиків. Кожну світлину супроводжує додаткова інформація про лікаря – навчання, захоплення тощо.
На відкритті були присутні начальник відділу по охороні материнства та дитинства УОЗ ММР Людмила Чинякова, працівники закладів охорони здоров’я міст.

Фото1 Фото2

  7 липня міська лікарня № 3 та лікарня швидкої медичної допомоги Миколаєва отримали сучасні апарати штучної вентиляції легень. Медичне обладнання експерт-класу передано групою компаній COFCO International у якості благодійної допомоги громаді міста.

  COFCO International представляють дві компанії: ТОВ "COFCO Agri Resources Ukraine" - генеральний директор Володимир Осадчук; ТОВ "Дунайська судоходно-стивідорна компанія" - генеральний директор Юрій Булгаков.

Фото1 Фото2
  Сьогодні відбулося урочисте нагородження колективу Міська дитяча лікарня 2 Грамотою Верховної Ради України. У нагородженні взяли участь голова ГО «Миколаїв - єдина родина» Чайка Владислав Володимирович та секретар Миколаївської міської ради Козакова Тетяна Вікторівна.
Хочу подякувати всьому колективу!

  03.06.2020 мер міста Олександр Сєнкевич відвідав з робочим візитом заклади охорони здоров’я м. Миколаєва. Поспілкувався з колективами закладів щодо роботи в умовах впровадження медичної реформи та протидії поширення корона вірусу COVID-19.

Міська лікарня № 1:

Фото1 Фото2

  Оглянув нове обладнання - автоматизовану портативну систему виявлення нуклеїнових кислот iPonatic» (для ПЛР-діагностики), яка успішно пройшла роботу в тестовому режимі, отримала дозвіл на проведення обстежень з ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України» та з 02.06.2020 запрацювала з повним навантаженням.

За результатами проведених конкурсів на заміщення вакантних посад в закладах охорони здоров’я міста з 1 червня 2020 Миколаївською міською радою укладено договори, за якими приступили до роботи 11 директорів комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради

Серед них троє новопризначених керівників, яких представила колективам закладів в перший робочий день мер міста Олександр Сєнкевич та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

ПБ № 3

Фото1 Фото2

  Велику увагу міська влада приділяє дітям з особливими потребами. 01.06.2020 в міську дитячу лікарню № 2 завітав мер Миколаєва  Олександр Сєнкевич. Цього дня з нагоди Дня захисту дітей був презентований кабінет для надання стоматологічної допомоги з анестезіологічним забезпеченням для дітей з особливими потребами.  На його оснащення із міського бюджету виділено 611,200 тис.грн. В лікарні проведені всі необхідні підготовчі роботи та подана в МОЗ України документація на отримання закладом ліцензії на стоматологічну допомогу. 

Фото1 Фото2

В цей чудовий день 1 червня 2020 року- День захисту дітей, працівники КНП ММР "ЦПМСД №1" привітали наших маленьких відвідувачів та приготували невеличкі сюрпризи.Кожен із дітей має потребу у любові, турботі та безпеці. Кожна дитина гідна рости здоровою.

Вишиванка УОЗ

Вдягнувши національний одяг, ми вкотре доводимо,
що любов до України живе в наших серцях.
Вишиванка – це незмінний і завжди сучасний символ України
Вражаємо світ красою і розмаїттям українських вишиванок!

Відповідно до Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) медичні та інші працівники, які працюють в установах охорони здоров'я, що надають допомогу хворим корона вірусом, а також особи, які здійснюють заходи, пов'язані з недопущенням поширення COVID-19 мають проходити регулярне тестування

Фото1 Фото2

  Міський голова Олександр Сенкевич разом з начальником управління охорони здоров’я ММР Іриною Шамрай здійснили моніторинговий візит до КНП ММР «МЛ №1» по контролю дотримання виконання правил, визначених МОЗ України, щодо роботи лікувального закладу в умовах пандемії COVIR-19, виконання наказів МОЗ України, обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Перший заступник міського голови Володимир Криленко разом з начальником управління охорони здоров’я Іриною Шамрай здійснили виїзну перевірку низки міських медичних закладів. За словами першого віцемера, наразі всі лікарні мають працювати, чітко дотримуючись вимог карантину, правил, визначених Міністерством охорони здоров’я України щодо недопущення занесення та поширення випадків COVID-19, наказів обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, лікарняні заклади переведено в режим карантину, припинено планову госпіталізацію та планове надання медичної допомоги, визначено години відвідування хворих у стаціонарних відділеннях, призупинено проведення планових щеплень.

Фото1 Фото2

  05.03.2020 на базі Міської лікарні № 1 (вул. 2 Екіпажна, 4) проведені тренувальні навчання заходам особистої безпеки, профілактики, діагностики, надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подальшого направлення згідно затвердженого маршруту до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.

На виконання протоколу  позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ НС при Миколаївській ОДА від 26.02.2020 №2, в усіх лікувальних закладах міста 04.03.2020р. було проведено  тренувальні заняття медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки, попередження занесення, поширення, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.

z2 Junitus 1

  07.02.2020 р. в ЦПМСД № 2 відбувся тренінг з діагностики раку молочної залози. Лікарі Центру подякували співробітникам  ММБФ "Юнітус"  та лікаря гінеколога  пологового будинку  №1 Нагорну Т.В. за організацію заходу  та надану змістовну інформацію.

  06.02.2020 міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу Міської дитячої лікарні № 2 нового керівника закладу Олександра Дем’янова, який був призначений на посаду за  результатами проведеного конкурсу 21.01.2020. 

  «Треба слухати людей, треба слухати спеціалістів, треба слухати колектив, бо в першу чергу керівник - це люди, що йдуть за ним. Я бажаю Вам, щоб Ви разом зробили цю лікарню кращою, сил, наснаги, дружнього колективу»: - такі слова настанови дав мер новому керівнику закладу.

Фото1 Фото2

  Сьогодні 4 лютого на вул. Соборній відбулись заходи до всесвітнього дня боротьби проти раку. Одним з партнерів заходу виступило управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради. В акції прийняли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,освіти, культури, туризму, молоді та спорту ММР Сергій Мотуз, заступник начальника УОЗ ММР Віктор Фаюк, директор ММБФ «Юнітус» Сергій Ваненков, представники медичної громади міста та мешканці міста.

ml5 2

  З нагоди прийдешнього Нового року та Різдва Христового до маленьких пацієнтів дитячого відділення КНП ММР «Міська лікарня №5» 27.12.2019 року завітали заступник голови Корабельної адміністрації м. Миколаєва Луцька А.В. разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.

  У заході взяли участь адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5» та колектив дитячого відділення.

Фото1 Фото2

  Сьогодні, 16 грудня, міський голова Олександр Сєнкевич проінспектував завершальний етап будівництва травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги.

  Разом з ним на об’єкті побували перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай, представники підприємства-підрядника.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com