В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Міські акції

Фото1 Фото2

  Міський голова Олександр Сенкевич разом з начальником управління охорони здоров’я ММР Іриною Шамрай здійснили моніторинговий візит до КНП ММР «МЛ №1» по контролю дотримання виконання правил, визначених МОЗ України, щодо роботи лікувального закладу в умовах пандемії COVIR-19, виконання наказів МОЗ України, обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Перший заступник міського голови Володимир Криленко разом з начальником управління охорони здоров’я Іриною Шамрай здійснили виїзну перевірку низки міських медичних закладів. За словами першого віцемера, наразі всі лікарні мають працювати, чітко дотримуючись вимог карантину, правил, визначених Міністерством охорони здоров’я України щодо недопущення занесення та поширення випадків COVID-19, наказів обласного та міського управлінь охорони здоров’я.

  Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я, лікарняні заклади переведено в режим карантину, припинено планову госпіталізацію та планове надання медичної допомоги, визначено години відвідування хворих у стаціонарних відділеннях, призупинено проведення планових щеплень.

Фото1 Фото2

  05.03.2020 на базі Міської лікарні № 1 (вул. 2 Екіпажна, 4) проведені тренувальні навчання заходам особистої безпеки, профілактики, діагностики, надання медичної допомоги хворим з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та подальшого направлення згідно затвердженого маршруту до Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб.

На виконання протоколу  позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ НС при Миколаївській ОДА від 26.02.2020 №2, в усіх лікувальних закладах міста 04.03.2020р. було проведено  тренувальні заняття медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки, попередження занесення, поширення, діагностики та лікування гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.

z2 Junitus 1

  07.02.2020 р. в ЦПМСД № 2 відбувся тренінг з діагностики раку молочної залози. Лікарі Центру подякували співробітникам  ММБФ "Юнітус"  та лікаря гінеколога  пологового будинку  №1 Нагорну Т.В. за організацію заходу  та надану змістовну інформацію.

  06.02.2020 міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу Міської дитячої лікарні № 2 нового керівника закладу Олександра Дем’янова, який був призначений на посаду за  результатами проведеного конкурсу 21.01.2020. 

  «Треба слухати людей, треба слухати спеціалістів, треба слухати колектив, бо в першу чергу керівник - це люди, що йдуть за ним. Я бажаю Вам, щоб Ви разом зробили цю лікарню кращою, сил, наснаги, дружнього колективу»: - такі слова настанови дав мер новому керівнику закладу.

Фото1 Фото2

  Сьогодні 4 лютого на вул. Соборній відбулись заходи до всесвітнього дня боротьби проти раку. Одним з партнерів заходу виступило управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради. В акції прийняли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення,освіти, культури, туризму, молоді та спорту ММР Сергій Мотуз, заступник начальника УОЗ ММР Віктор Фаюк, директор ММБФ «Юнітус» Сергій Ваненков, представники медичної громади міста та мешканці міста.

ml5 2

  З нагоди прийдешнього Нового року та Різдва Христового до маленьких пацієнтів дитячого відділення КНП ММР «Міська лікарня №5» 27.12.2019 року завітали заступник голови Корабельної адміністрації м. Миколаєва Луцька А.В. разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.

  У заході взяли участь адміністрація КНП ММР «Міська лікарня №5» та колектив дитячого відділення.

Фото1 Фото2

  Сьогодні, 16 грудня, міський голова Олександр Сєнкевич проінспектував завершальний етап будівництва травмпункту лікарні швидкої медичної допомоги.

  Разом з ним на об’єкті побували перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай, представники підприємства-підрядника.

CalenVacz

  В рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом за сприяння Благодійної фундації АнтиСНІД США в Україні (АНF) з 25.11 по 29 11.2019 року в поліклініці КНП ММР «Міська лікарня №5» проводився тиждень анонімного безкоштовного тестування на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами. У тестуванні прийняли участь – 151 особа.

Головний лікар  - Олена ТЕРЕНТЬЄВА

Фото1 Фото2

  14.11.2019 в Міжнародний день цукрового діабету в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбувся особистий прийом начальника управління батьків дітей хворих на цукровий діабет, представників хворих та хворих на цукровий діабет.

  Були обговорені проблемні питання щодо забезпечення хворих препаратами інсуліну та глікогеном, витратними матеріалами для обслуговування помп, а також шприцами, тест-смужками та ланцетами.

Фото1 Фото2

  13.11.2019 у Миколаївській міській раді відбулось анонсоване раніше вручення ордерів на квартири від міської громади лікарям закладів охорони здоров’я.

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради ще раз вітає колег та сподівається що домашній затишок і комфорт будуть надихати їх на нові професійні здобутки!

MedHeal1

  За ініціативою начальника УОЗ ММР Ірини Шамрай, на виконання рішення оперативної наради УОЗ ММР від 27.08.2019, з метою удосконалення знань з надання першої медичної допомоги в екстремальних ситуаціях для керівників закладів охорони здоров’я міста, їх заступників та персоналу проводяться тренінги фахівцями учбово-тренувального відділу Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

mashine1res

Уряд України ухвалив Концепцію розвитку екстреної медичної допомоги, щоб в критичній ситуації кожен українець оперативно отримував необхідну допомогу.

Один із пунктів цієї Концепції передбачає упродовж 5 років придбання нових автомобілів та обладнання. Місцева влада Миколаївської області та м. Миколаєва уже впродовж поточного року вже опікується цим питанням.

Фото1 Фото3

  Працівники медзакладу для своїх пацієнтів прикрасили приміщення різнокольоровими кульками та провели святкові заходи.

  У відділеннях були оголошені конкурси малюнків і віршів з маленькими подарунками для переможців. А що так підіймає настрій, як не смаколики??? Тому всіх дітлахів вирішили пригостити смачними тістечками та духмяною полуницею.

z23-1

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей адміністрація КНП “ЦПМСД № 3” щиро вітає дітей: - Любі діти!

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і батьки, які дали вам життя,
будуть пишатися вами. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, бути здоровими, завжди усміхненими та впевнено дивитись у майбутнє, адже саме від Вас залежить те, яким воно буде. Медичний персонал привітав дітей, які відвідали лікаря – педіатра презентувавши їм повітряні кульки та розмальовки.

z7dayChild 2  Сьогодні, 30 травня 2019 року, заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства КНП ММР «ЦПМСД №7» Долгова Алла Григорівна відвідала ДНЗ № 134 та привітала дітей від імені адміністрації та медпрацівників центру з Міжнародним днем захисту дітей, яке святкується щороку 1 червня.

  Лікар-педіатр розповіла дітям цікаву історію виникнення цього свята та провела бесіду про «Правила світлофору», щоб діти знали як поводити себе на дорозі. З нагоди свята діти отримали літаючі різнокольорові кульки. Майбутні першокласники були дуже задоволені та приймали активну участь у відповідях на запитання у ході бесіди.

Фото1 Фото2

24 травня 2019 року в міській лікарні № 5 був проведений День боротьби з гіпертонією.

Всі бажаючі мали можливість безкоштовно пройти обстеження: виміряти артеріальний тиск та визначити рівень цукру у крові. Для цього в поліклініці лікарні (в холі біля реєстратури) була організована відповідна робота.

У цей день було обстежено 156 осіб. Під час обстеження осіб, в яких виявлено підвищений артеріальний тиск чи рівень цукру, рекомендовано звернутися до сімейного лікаря.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com