В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  19.11.2019 в УОЗ ММР відбувся круглий стіл по обговоренню «Міської цільової програми протидії соціально значущих хвороб: ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, гепатитам та наркоманії у м. Миколаєві на 2020-2022 роки».

Фото1 Фото2

  В його роботі прийняли участь: заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В.; головні експерти УОЗ ММР: Динник Т.Д., Шкляров В.В., Бережник М.М., Дерменджи О.Д.; представники громадських організацій.

kr-st-1.jpg

  До присутніх звернувся головуючий на заході заступник начальника УОЗ ММР В.В.Фаюк. В своєму виступі він зазначив, що розробники проекту Програми чекають пропозицій від всіх Громадських організацій, але всі пропозиції мають бути фінансово виваженими і актуальними.

  В своєму виступі Тетяна Динник звернула увагу представників ГО на те, що краще було б об’єднатися в групи за профілями, розглянути в них пропозиції, а потім вибрати найактуальніші та доцільні.

  Про своє бачення проекту, питаннями, які виникли, поділилися з присутніми Парахонько І.Л., президент ГО «суспільного здоров’я та позитивних дій «час життя»; Горячева О.П., директор Миколаївського місцевого благодійного фонду «Вихід» (за узгодженням); Куліков В.М., керівник ГО «Альтера» (за узгодженням ); представники Управління освіти ММР.

Після обговорення, присутні вирішили зустрітися повторно.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com