В

а

ж

л

и

в

о

 
 

   У четвер, 12 вересня, відбулася презентація впровадження єдиного медичного інформаційного простору міста на основі  впровадження та ефективного використання  інформаційних і комунікаційних технологій.

   В заході прийняли участь: Миколаївський міський голова   Сєнкевич Олександр Федорович, перший заступник міського голови Криленко Володимир Ігорович, депутати Миколаївської міської ради, керівники закладів охорони здоров’я, представники ЗМІ, керівник групи IT 4 Medicine Олексій Литвиненко.

Фото9 Фото4

   В привітальній промові міський голова  Сєнкевич Олександр Федорович  зазначив, що цей рік оголошено роком медицини. За останні два роки багато зроблено: започатковане реформування галузі охорони здоров’я, з цього часу почалося створення єдиного цифрового медичного простору міста, як електронної складової медичної реформи, в закладах, що надають первинну медичну допомогу, були осучаснені робочі місця медичного персоналу, вони поповнилися комп’ютерною технікою з програмним забезпеченням. У 2019 році на комп’ютеризацію вторинної ланки виділено 7 млн. грн., що дало змогу провести дану презентацію. Міський голова зазначив, що першочерговою задачею на цей рік є покупка ангіографа для міській лікарні №1.

Фото9 Фото9

   Олексій Литвиненко розповів, що Єдиний медичний простір - система організації надання медичної допомоги, яка об’єднує всі медичні ресурси держави спільним управлінням і визначеними механізмами фінансування та забезпечує доступність, якість і ефективність усіх видів медичної допомоги всім громадянам України. Формування телемедичної мережі м.Миколаєва розпочалося з придбання  мобільно-діагностичних комплексів для сімейних лікарів, які дозволяють виміряти життєві показники пацієнта та передати їх  до висококваліфікованого лікаря - вузького спеціаліста одного з міських медзакладів для встановлення діагнозу і визначення плану лікування.

Фото1 Фото4

   Був продемонстрований фільм з онлайн-трансляцією єдиного медичного електронного простору м. Миколаєва в тестовому режимі з міською лікарнею №4 реального прийому пацієнта вузьким фахівцем. До цього пацієнт  побував на прийомі у сімейного лікаря, йому було видано електронне направлення  до вузького спеціаліста. Під час трансляції було видно, як лікар працює з електронною картою пацієнта, куди заноситься діагноз та зроблені лікарем призначення і рекомендації.

   Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай Ірина Валентинівна презентувала єдиний електронний медичний простір, який запрацює до кінця року. Зазначила, що отримання такого результату стало можливим після виділення закладам охорони здоров’я у 2018 році 3,5 млн. грн.  з місцевого бюджету для придбання оргтехніки, що забезпечило технічну сторону у виконанні планів по реалізації реформування галузі. Також наголосила, що до кінця року планується  запустити єдиний електронний медичний простір та купити ангіограф для міської лікарні №1, на базі якої буде створено повноцінний кардіологічний центр для надання допомоги жителям Миколаївського госпітального округу.

   Слайди по доповіді: CalenVacz

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com