В

а

ж

л

и

в

о

 
 

semin2level  31 травня 2019 року в м. Одеса відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року, на якій були присутні представники медичних громад Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей. Нарада була організована Міністерством охорони здров’я України та Національної служби здоров’я України та проведена за підтримкою Агенства США з міжнародного розвитку(USAID) та Міністерства Міжнародного розвитку Великобританії (UKaid).

  На нараді була присутня делегація Миколаївської області, в складі якої в заході приймали участь начальник управління охорони здров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. та керівники закладів охорони здоров’я міста.

  Відповідно до положень Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» з 2020 року в Україні запроваджується програма медичних гарантій. У межах програми медичних гарантій буде визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних тарифів.

semin2level3   Програма медичних гарантій буде існувати як єдина бюджетна програма для оплати всіх медичних послуг та лікарських засобів, передбачених ст. 4 Закону за відповідними напрямами, в тому числі дітям до 16 років. З її впровадженням змінюється механізм фінансування медичного обслуговування населення: замість медичної субвенції за рахунок якої відбувалося утримання закладів охорони здоров’я, в межах програми медичних гарантій буде оплачуватися медичне обслуговування пацієнтів за договорами про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України, базуючись на принципі «гроші йдуть за пацієнтом».

semin2level   На нараді виступили: заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк, з доповіддю про трансформацію охорони здоров’я в 2020 році; голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко з доповіддю «Національна служби здоров’я України: реалізація Програми медичних гарантій»;радник в.о.міністра охорони здоров’я України Матвій Хренов з доповіддю «Як створити успішний заклад охорони здоров’я на нових умовах»; представник Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Юлія Соколовська представила аналіз мережі закладів охорони здоров’я госпітальних округів. Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Лисак поділився першими результатами впровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги в Полтавській області.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com