В

а

ж

л

и

в

о

 
 

11r  26 березня 2019 року відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. На ній були присутні головні лікарі закладів охорони здоров’я міста Миколаєва та їх заступники.

Фото1 Фото2

  На початку наради начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В, зазначила, що 01.04.2019 виповнюється 75 років з того моменту, як в місті розпочало свою роботу управління охорони здоров’я, привітала присутніх на зібранні людей, які в минулому очолювали управління охорони здоров’я: Яценка Ю.А., Поліщука Ю.Г., Гунченка В.К., Дергунову Л.Ю.

Фото1 Фото2

В свою чергу Дергунова Л.Ю привітала все управління охорони здоров’я, в особі Шамрай І.В.  з 75 річчям закладу, від усіх присутніх побажала успіхів, та натхнення в роботі.

Фото1 Фото2

 

11r

Велику увагу на нараді було приділено реформуванню галузі. Шамрай І.В. звернула увагу присутніх, що з 01.04.2019 буде введено електронний рецепт, спроститься отримання населенням ліків за Урядовою програмою «Доступні ліки», а в подальшому – електронна медична карта, електронний лікарняний лист. Також звернула увагу присутніх ,що МОЗ України планує , в розрізі осучаснення та реформування галузі, введення повної відмови від використання паперових носіїв. Представники компанії IT4Medicine презентували комплексну медичну інформаційну систему SimplexMed – ефективний інструмент підтримки електронної медицини (eHealth) в закладі, що дасть змогу взаємодії між первинною та вторинною ланками надання медичної допомоги.

Фото1 Фото2

В місті розпочалася автономізація закладів охорони здоров’я II рівня: прийнято рішення Миколаївської міської ради про перетворення їх в КНП. Всім закладам II рівня необхідно отримувати доходи з різних джерел в майбутньому, у т.ч. розпочати роботу по укладанню договорів з НСЗУ (60 % обсягу доходів) та власні доходи, за рахунок платних послуг, оренди, тощо (40% обсягу доходів). Особливу увагу звернула на укладання колективних договорів між адміністрацією та трудовим колективом. Наголосила, що колективний договір – це домовленість сторін, а не одноособове рішення керівника.

На нараді зазначено що укладання декларацій з населенням недостатнє, так як відсоток укладених декларацій на сьогодні складає лише 58,92 % . НСЗУ з 01.04.2019 планує фінансувати первинну ланку лише за надані послуги пацієнтам за зеленим списком, що призведе до зменшення  виплат медичним працівникам. Потрібно покращити роботу в цьому напрямку та довести цей показник до 80%

         Також на нараді були розглянуті питання обслуговування ветеранів війни в закладах охорони здоров’я, надання медичної допомоги постраждалим від аварії на ЧАЕС, стану санаторно-курортного оздоровлення дитячого населення міста в місцевих санаторіях «Дубки» та «Південний» та аналіз роботи паталогоанатомічної служби міста за підсумками роботи в 2018 році.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com