В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Orpha1

      7 грудня 2017 року в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулося засідання круглого столу по проблемних питаннях щодо надання медичної допомоги дітям з інвалідністю та орфанними захворюваннями в закладах охорони здоров’я міста Миколаєва.

      В засіданні прийняли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Валентинівна Шамрай, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Володимирович Фаюк, начальник відділу по охороні материнства та дитинства управління охорони здоров’я Вікторія Василівна Заміхановська, головні лікарі закладів охорони здоров’я, заступники головних лікарів закладів з медичної частини, заступники головних лікарів закладів з материнства та дитинства, міські позаштатні спеціалісти, радник міського голови, голова громадської організації «Миколаївський обласний рух осіб з інвалідністю «Сильні разом» Олексій Олександрович Долгіх, батьки дітей-інвалідів.

Orpha2

      З доповіддю про організацію на базі Миколаївської дитячої поліклініки №3 (вул. Спортивна, 29) відділення медичної реабілітації для дітей з неврологічною патологією виступила головний лікар дитячої поліклініки Людмила Дем’янівна Шишко, яка розповіла про можливості закладу в цьому напрямку, про умови доступності до відділення для дітей з обмеженими можливостями, відповіла на запитання батьків дітей.

Orpha3

      Про проведену роботу в закладах охорони здоров’я в 2017 році по забезпеченню доступності в медичних закладах міста Миколаєва виступила інженер з охорони праці та техніки безпеки управління охорони здоров’я Лариса Федорівна Окуневська, були продемонстровані слайди.

Orpha4

      Позаштатний радник міського голови з питань вирішення проблем осіб з особливими потребами Олексій Олександрович Долгих ознайомив медичних працівників із запитаннями, які турбують батьків, дітей та людей з обмеженими можливостями щодо забезпечення лікарськими засобами, оздоровленням, доступністю до закладів охорони здоров’я, шляхами вирішення аналогічних питань в інших регіонах України.

Orpha5

      Свої запитання задали і батьки дітей-інвалідів.

Orpha6

В заключному слові начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Валентинівна Шамрай зазначила, що діалог та робота в даному напрямку закладами охорони здоров’я міста Миколаєва буде продовжуватися й надалі.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com