В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Конференції та семінари

Фото3 Фото4

  6 серпня у конференц-залі Миколаївської обласної клінічної лікарні проведено нараду з лікарями-інтернами першого року навчання, випускниками вищих навчальних медичних закладів 2019 року. В нараді прийняли участь керівництво обласного та міського управління охорони здоров’я, керівники базових закладів охорони здоров’я міста для проходження інтернатури.

semin2level  31 травня 2019 року в м. Одеса відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року, на якій були присутні представники медичних громад Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей. Нарада була організована Міністерством охорони здров’я України та Національної служби здоров’я України та проведена за підтримкою Агенства США з міжнародного розвитку(USAID) та Міністерства Міжнародного розвитку Великобританії (UKaid).

  17 травня 2019 року в Миколаївській міській раді відбулось засідання Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу. На ньому були присутні перший заступник міського голови Володимир Криленко, члени Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу, в кількості 18 осіб: депутати Миколаївської міської ради  Сергій Карцев та Олена Кісельова, голова Госпітальної ради – начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай,    представники м. Миколаєва, Березанського, Миколаївського, Новоодеського та Очаківського районів.

11r  26 березня 2019 року відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. На ній були присутні головні лікарі закладів охорони здоров’я міста Миколаєва та їх заступники.

Фото1 Фото2

  В відділенні міського територіального центру соціального обслуговування Інгульського району відбулася зустріч терапевта ЦПМСД №2 Карпець Н.С. з працівниками центру. Піднімалися питання забезпечення ліками осіб, щодо яких встановлено постійну непрацездатність пересуватися самостійно, по Державній програмі "Доступні ліки"; заключення декларацій з лікарем, запис на прийом, питання щеплення серед населення.

Фото1 Фото2

  23.01.2019 року в міській лікарні швидкої медичної допомоги відбулася презентація медичного обладнання в рамках грантового субпроекту «Нові можливості адаптації внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО у громаду м. Миколаєва». В рамках даного субпроекту передали артроскопічну стійку з набором інструментів міській лікарні швидкої медичної допомоги» .

  Загальна вартість обладнання - 1,96 млн. грн

NoViolence1   Фахівці міської дитячої поліклініки №4 відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» долучились до проведення заходів Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» (з 25 листопада по 10 грудня), Європейського тижня тестування на ВІЛ, що проходив в Україні з 23 по 30 листопада 2018 року та Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом (1 грудня).

Зустріч медиків міста із регіональним координатором
реформи Міністерства охорони здоров’я України

RefMoz 1    17 серпня 2018 року в конференц-залі управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулася зустріч медиків міста із регіональним координатором реформи Міністерства охорони здоров’я України Наталією Миронівной Марченко.

kor2   15.08.2018р. в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулася робоча зустріч начальника управління Шамрай І.В. з представниками міжнародної медичної гуманітарної організації Medecins Sans Frontieres (MSF) «Лікарі без кордонів», на якій представник MSF в Україні пані Джері ознайомила очільницю управління з бажанням міжнародної медичної гуманітарної організації Medecins Sans Frontieres (MSF) «Лікарі без кордонів» надати медичній громаді м. Миколаєва благодійну допомогу в вигляді 750 доз вакцини проти гепатиту В для щеплення медичних працівників міста з груп високого ризику по інфікуванню вірусним гепатитом В.

kor2   15.08.2018р. в конференц-залі ЦПМСД № 4 пройшла нарада керівництва УОЗ ММР з лікарями – інтернами першого року навчання та представниками медичної спільноти міста і головними лікарями базових медичних закладів, де проходитимуть інтернатуру молоді лікарі, керівниками лікарів – інтернів за спеціальностями.

Фото1 Фото2

  24 липня 2018 року у актовій залі управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай, відбулась зустріч робочої групи координаційної ради з питань боротьби з наркоманією, незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, алкоголізмом, захворюванням на СНІД та туберкульоз при виконкомі Миколаївської міської ради. Міський голова, голова координаційної ради та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради займають активну позицію у питаннях подолання медичних і соціальних наслідків епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу.

eHealth 1  18.07.2018 о 10-00 год. у малому залі Миколаївського міськвиконкому відбувся «круглий стіл» на який були запрошені представники медичних інформаційних систем, які пройшли перевірку і підключилися до центрального компоненту системи «Електронне здоров’я».

  Метою зустрічі було запровадження новітніх інформаційних технологій в поточну роботу закладів охорони здоров’я міста та визначення медичної інформаційної системи, яка б максимально відповідала запиту міста

  Зустріч відбулась під головуванням міського голови Сєнкевича О.Ф.

kir2

  25 червня 2018 року відбулася робоча  зустріч першого заступника  міського голови Володимира  Криленко та начальника управління охорони здоров’я  Миколаївської  міської  ради  Ірини Шамрай з представниками Міжнародної гуманітарної медичної некомерційної організації «Лікарі без кордонів»,  яку  представляли  новий голова Місії в Україні Грігор Сімонян, голова відділу реалізації гуманітарних програм у Женеві Маріано Луйлі, координатор проекту у Миколаєві Андреа Ізенеггер, помічник голови Місії Анастасія Салюк, помічник координатора Миколаївського проекту Світлана Андрєєва.

CPMSD7Vlas2 CPMSD7Vlas2

    Майже місяць лікарі КЗ "ЦПМСД 7" проводять роботу з підписання декларацій з пацієнтами. 03.05.2018 р. відбулася зустріч головного лікаря центра з викладачами Миколаївського базового медичного коледжу стосовно вибору лікаря та підписання з ним декларації. Були обговорені важливі питання медичної реформи. Всі присутні запрошені до сімейних амбулаторій міста для підписання декларації.

Медичний захід Національної медичної академії
післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика для лікарів
первинної медичної допомоги на тему
«Актуальні питання організації та надання
первинної медичної допомоги».

PisDip1

    З метою обміну досвідом, підвищення професійного рівня та вдосконалення практичних навичок за ініціативи Народного депутата України, заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ірини Володимирівни Сисоєнко 20 квітня 2018 року в приміщенні комунального закладу Миколаївської міської ради «ЦПМСД №4» за участі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика та Школи професійного розвитку медичних працівників MedicalSchool був проведений медичний захід для лікарів первинної медичної допомоги на тему «Актуальні питання організації та надання первинної медичної допомоги».

pedSim

      15 лютого в м. Миколаєві відбувся навчальний семінар «Раціональна фармакологія у педіатрії при коморбідних станах». В ньому взяли участь: начальник управління охорони здоров’я Шамрай І.В., начальник відділу з охорони материнства та дитинства Заміхановська В.В., педіатри закладів охорони здоров’я Миколаєва.

      Під час заходу лекторами розкрито низку важливих питань в рамках окресленої теми. Такі як безперервна медична освіта та професійний розвиток фахівців галузі охорони здоров’я, сучасні методи лікування тонзилофіарингітів у дітей, підходи до лікування грипу та ГРВІ, невідкладна допомога та інтенсивна терапія загострення бронхіальної астми тощо. У тому числі, проведено відповідні майстер-класи.

helthi      15 лютого 2018 р. в ЦПМСД №1 офіційно запущено сервіс електронного запису на прийом до лікарів. Відтепер усі пацієнти району обслуговування ЦПМСД № 1 мають можливість записатися на прийом в зручний для себе час не виходячи з дому: з домашнього комп’ютера або смартфону, або зателефонувати до реєстратури (за умови підписаної згоди на обробку персональних даних).
      Електронний запис надає можливість закладу працювати упорядковано, максимально зменшуючи черги та час очікування прийому пацієнтів.
      Ще один плюс в роботі сервісу – можливість пацієнтів відмінити чи перенести на інший час запис до лікаря. З іншої сторони - лікар або адміністратор може заздалегідь перенести прийом з поважних причин, попередити пацієнта по телефону або SMS.

Orpha1

      7 грудня 2017 року в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулося засідання круглого столу по проблемних питаннях щодо надання медичної допомоги дітям з інвалідністю та орфанними захворюваннями в закладах охорони здоров’я міста Миколаєва.

nar 2

      31.08.2017 року в управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулася робоча нарада начальника управління та головних лікарів закладів охорони здоров’я міста, за участю заступника міського голови Шевченка Є.В.
      Були розглянуті наступні питання:
  • про стан використання виділених коштів,
  • планування фінансових витрат на 2018 рік,
  • про підготовку до святкування Дня міста,
  • питання щеплень медпрацівників - начальник управління Шамрай І.В. наголосила про персональну відповідальність головних лікарів закладів охорони здоров’я міста за вакцинацію співробітників.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com