В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Конференції та семінари

  Про це мер повідомив на офіційному телеграм-каналі.

  В медичному закладі надають високоспеціалізовану допомогу вагітним, породіллям, хворим новонародженим та дітям з вкрай низькою масою тіла при народженні. Перинатальний центр є лідером за кількістю пологів у столиці.

Фото1 Фото2
28.05.2020 проведено курс навчань для лікарів закладів охорони здоров’я міста, які будуть надавати або отримувати консультації за допомогою Телемедичної платформи.

Богдан Кізюн та Андрій Головань, представники групи компаній IT4Medicine, розповіли як працює телемедицина в цілому та продемонстрували роботу Телемедична мережа Medinet

z5 3

  06.02.2020 року в КНП ММР «ЦПМСД №5», за сприяння ММБФ «Юнітус», відбувся семінар-тренінг з питань ранньої діагностики раку молочної залози для сімейних лікарів та медсестер, терапевтів закладу.

Фото1 Фото2

  Сьогодні 05.02.2020 року в конференц-залі ЦПМСД №3 відбувся тренінг за участю сімейних лікарів та медичних сестер на тему: "Рання діагностика раку молочної залози", яку організувала ММБФ «Юнітус».
  Висловлюємо Велику подяку за дуже цікавий тренінг Нагорній Тетяні Василівні лікарю гінекологу пологового будинку №1.

Головний експерт управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за фахом «Імунологія» Тетяна Оскіна прийняла участь у засідання «круглого столу» організованого Миколаївським обласним центром громадського здоров’я, на якому були розглянуті питання імунопрофілактики у період карантину, пов’язаного з COVID-19, та наявні проблемні питання щодо допуску до організованих колективів дітей, які не мають щеплень відповідно до Національного календаря щеплень. У ході засідання Тетяна Оскіна проаналізовала деякі статистичні показники вакцинації дитячого населення міста Миколаєва

Фото1 Фото2

  22.11.19 в УОЗ ММР під головуванням начальника УОЗ ММР відбулася чергова оперативна нарада, на якій були присутні керівники закладів охорони здоров’я та їх заступники.

  У вступному слові І.Шамрай зазначила про важливість оперативної взаємодії між фахівцями різних спеціальностей міста та області в єдиному медичному просторі. Подякувала за участь у порятунку людських життів всім медикам міста, за оперативність та фаховість в останньому тяжкому випадку з вагітною в пологовому будинку №2.

  19.11.2019 в УОЗ ММР відбувся круглий стіл по обговоренню «Міської цільової програми протидії соціально значущих хвороб: ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, гепатитам та наркоманії у м. Миколаєві на 2020-2022 роки».

Фото1 Фото2

  В його роботі прийняли участь: заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В.; головні експерти УОЗ ММР: Динник Т.Д., Шкляров В.В., Бережник М.М., Дерменджи О.Д.; представники громадських організацій.

  13.11.2019 в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулась нарада з керівниками закладів охорони здоров’я міста та центральних районних лікарень Миколаївського госпітального округу з питань реєстрації в електронній системі охорони здоров’я МОЗ України закладів, які надають вторинну медичну допомогу.

Фото1 Фото2

  11.11.2019 о 10.00 у приміщені управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради проведено семінар-презентація «Використання сучасних програмних засобів для ведення бухгалтерського та фінансового обліку в бюджетних, комунальних та медичних закладах», яку проводили фахівці Центру впровадження інформаційних систем м. Київ.

konf 1

  29.10.2019 начальник управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай виступила зі змістовною доповіддю на практичному семінарі з питань впровадження медичної реформи на вторинному рівні, який відбувся у приміщенні Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Фото1 Фото2

  28.10.2019 в управлінні охорони здоров'я Миколаївської міської ради відбувся семінар-нарада на тему «Впровадження та функціонування оплати на основі моделі Української системи ДСГ». Метою цього семінару є інформування щодо питань пов’язаних з принципами фінансування стаціонару на основі Українських діагностично-споріднених груп (УДСГ) – моделі оплати, укладання контрактів, а також використання УДСГ програмного забезпечення та даних для звітування про результати діяльності стаціонарів. У семінарі взяли участь робітники управління та фінансові служби закладів охорони здоров'я міста, що надають стаціонарну допомогу.

oddesa1

26 вересня 2019 року у м. Одеса розпочав свою роботу практичний семінар-консультація з питань підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року для керівників закладів охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу у Миколаївській, Одеській, Херсонській областях.

  26 вересня 2019 року, після завершення семінар-консультації з питань підготовки до укладення договору з НСЗУ у м. Одеса, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та керівники закладів охорони здоров’я міста відвідали Одеський обласний центр телемедицини.

  Цей сучасний центр здійснює взаємодію усіх ланок медичної допомоги в регіоні та забезпечує сучасний зв’язку між лікарями первинної медичної допомоги й лікарями-спеціалістами.

  Дякуємо Олексію Литвиненко та керівнику центру Артему Ляшенко за проведений обмін досвідом.

CalenVacz

  24 вересня за ініціативи секретаря Миколаївської міськради Тетяни Казакової відбулася робоча зустріч, присвячена гострій та надзвичайно актуальній темі – боротьбі із соціально значущими хворобами (ВІЛ/СНІД, туберкульоз, гепатит) та наркотичною залежністю.

   У четвер, 12 вересня, відбулася презентація впровадження єдиного медичного інформаційного простору міста на основі  впровадження та ефективного використання  інформаційних і комунікаційних технологій.

   В заході прийняли участь: Миколаївський міський голова   Сєнкевич Олександр Федорович, перший заступник міського голови Криленко Володимир Ігорович, депутати Миколаївської міської ради, керівники закладів охорони здоров’я, представники ЗМІ, керівник групи IT 4 Medicine Олексій Литвиненко.

Фото3 Фото2

  Сьогодні міський голова Олександр Сенкевич разом з керівником управління охорони здоров`я Іриною Шамрай та головним лікарем ЛШМД (БСМП) Олександром Дем`яновим оглянули стан будівництва травматологічного пункту. Щодо термінів, то підрядник разом з керівництвом лікарні вже склали календарний план робіт. Відкриття об’єкту запланували на кінець року.

Фото3 Фото4

  6 серпня у конференц-залі Миколаївської обласної клінічної лікарні проведено нараду з лікарями-інтернами першого року навчання, випускниками вищих навчальних медичних закладів 2019 року. В нараді прийняли участь керівництво обласного та міського управління охорони здоров’я, керівники базових закладів охорони здоров’я міста для проходження інтернатури.

semin2level  31 травня 2019 року в м. Одеса відбулася міжрегіональна нарада з питань впровадження програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2020 року, на якій були присутні представники медичних громад Одеської, Вінницької, Миколаївської та Херсонської областей. Нарада була організована Міністерством охорони здров’я України та Національної служби здоров’я України та проведена за підтримкою Агенства США з міжнародного розвитку(USAID) та Міністерства Міжнародного розвитку Великобританії (UKaid).

11r  26 березня 2019 року відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. На ній були присутні головні лікарі закладів охорони здоров’я міста Миколаєва та їх заступники.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com