В

а

ж

л

и

в

о

 
 

IMG 06054 лютого 2015р. відбулась медична колегія управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради щодо підсумків роботи галузі охорони здоров‘я міста за  2014 рік під головуванням начальника управління охорони здоров‘я Дергунової Л.Ю., на яку запрошені  - міський голова Гранатуров Ю.І., в.о. заступника міського голови Шевченко Є.В., начальник УОЗ ОДА - Капуста М.О., заступник головного лікаря з лікувальної справи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф - Приходько О.А. В колегії також взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські фахівці.

 

  Міський голова Юрій Гранатуров зазначив, що розвиток охорони здоров'я - це пріоритет у роботі міської влади, і запевнив, що всі заявлені проекти будуть в міру можливостей виконані цього року. Він також  представив керівникам лікувальних установ міста нового куратора гуманітарної сфери в міськвиконкомі - в. о. заступника міського голови Євгена Шевченка.

IMG 0609

IMG 0612

Начальник управління охорони здоров‘я Дергунова Л.Ю. підвела підсумки роботи галузі за 2014 рік. Вона запевнила всіх присутніх, що незважаючи на складний час, медична допомога надавалась і буде надаватись  не тільки мирному населенню, але й військовим і переселенцям з окупованих територій.  Лариса Дергунова повідомила про демографічну ситуацію в місті, показники поширеності та захворюваності населення Миколаєва за віком та класами хвороб, затронула болюче питання кадрового забезпечення галузі.  Детально зупинилась на причинах збільшення захворюваності на гіпертонічну хворобу та її наслідках – гострому інфаркті міокарду та інсульті. Викликає стурбованість епідемічна ситуація щодо туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

IMG 0605

Діяльність акушерсько-гінекологічної та педіатричної служби в 2014 році та надання амбулаторно-поліклінічної допомоги мешканцям міста доповіли начальник відділу з охорони материнства та дитинства УОЗ м. Миколаєва Заміхановська В.В. і начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ м. Миколаєва Бабін А.В.

IMG 0614

IMG 0615

Використання бюджету закладами охорони здоров‘я міста за 2014 рік проаналізувала заступник начальника УОЗ ММР з економічних питань Яковлева В.В.

IMG 0617

Начальник УОЗ ОДА Капуста М.О. розповіла про першочергові кроки повномасштабної медичної реформи, які планується зробити на підготовчому етапі в 2015 році. Вона висловила сподівання, що тісна співпраця медичних закладів міста і області тільки підвищить рівень надання медичної допомоги всім мешканцям Миколаївської області.

 IMG 0621

Після обговорення всіх питань були визначені основні напрямки щодо удосконалення роботи та прийняті відповідні рішення.

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com