В

а

ж

л

и

в

о

 
 

13 січня 2015р. відбулась оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, в якій взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста, їх заступники з лікувальної і поліклінічної роботи та міськи позаштатні спеціалісти.

Начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР проаналізував стан виконання «Програми боротьби з онкологічним захворюваннями на період до 2016 року». Він зазначив, що в 2013-2014 роках у всіх закладах охорони здоров‘я міста проводилась певна робота, але все одно відмічається погіршення профілактичного напрямку в роботі закладів, якості ранньої діагностики злоякісної патології, що пов‘язано також з кадровим дефіцитом лікарів першого рівня надання медичної допомоги.

 

Про стан санаторно-курортного оздоровлення дорослих та дітей фтизіатричного диспансерного нагляду в спеціалізованих санаторіях (державні, місцеві) у місті Миколаєві доповів міський позаштатний дитячий фтизіатр Нюбін Б.П. У 2014 році відсоток оздоровлення дітей з диспансерної групи в санаторних установах протитуберкульозного профілю складає 63,5%, тубінфікованих дітей з групи ризику – 93,2%, а дітей з вогнищь МТБ +  майже 63%. В дитячому туберкульозному диспансері «Дубки» в минулому році використано 95%  путівок, які виділені для дітей Миколаєва. В санаторіях МОЗ України використано всього 45%, що пов‘язано зі складною політичною та економічною ситуацією в країні, батьки віддають перевагу місцевим закладам оздоровлення дітей, а також відмова батьків переривати навчальний процес в закладах освіти.

Про стан надання нефрологічної допомоги дитячому населенню м. Миколаєва за 9 місяців 2014 року проаналізувала міський позаштатний дитячий нефролог Альбещенко О.В. Вона зазначила, що зріст розповсюдженості та захворюваності хвороб сечової системи серед дитячого населення за 9 місяців 2014р. в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року, свідчить про краще виявлення нефрологічної патології у дітей. Але необхідно на первинному рівні дотримуватись етапності госпіталізації дітей з нефрологічною патологією в стаціонари міської дитячої лікарні №2 та обласної дитячої лікарні, покращити санітарно-освітню роботу серед населення щодо профілактики та своєчасного виявлення хвороб сечової системи у дітей.

   Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com