В

а

ж

л

и

в

о

 
 

11 листопада 2014р. відбулась оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, в якій взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міськи позаштатні спеціалісти.

Юрист УОЗ м. Миколаєва Музичук Н.О. доповіла «Про стан виконання Закону України «Про засади та запобігання боротьби з корупцією» в міських закладах охорони здоров‘я».

 

Проаналізувала стан захворюваності з тимчасовою втратою працездатності серед працівників закладів охорони здоров‘я міста за поточний період 2014 року міський позаштатний  фахівець з ТВП Сагун Г.І. Вона відмічає, що за поточний період 2014 р. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився показник випадків ТН на 100 працюючих на 5,9%. Але в той же час, середній термін лікування зменшився на 2%. В основному медичні працівники йдуть на лікарняний у зв‘язку з травмами, хворобами органів дихання та іншими захворюваннями. 

     Міський позаштатний пульмонолог Васильєва Л.І. доповіла про стан надання медичної допомоги хворим із захворюваннями органів дихання в м. Миколаєві. Васильєва Л.І. відмічає достатній рівень професіоналізма сімейних лікарів, терапевтів щодо виявлення хвороб органів дихання у мешканців міста. Показники смертності від хвороб органів дихання дорослого населення не збільшуються за останні 3 роки. Фахівець відзначила значне покращення рівня диспансеризації хворих та зниження показника первинного виходу на інвалідність з причин хвороб органів дихання. Начальником УОЗ ММР Дергуновою Л.Ю. підтримана пропозиція спеціаліста щодо відновлення роботи міського консультативного кабінету, який покращить надання медичної допомоги хворим з пульмонологічною патологією.

Дитячий позаштатний пульмонолог Бєдіна Л.Л. проаналізувала рівні поширеності та захворюваності хвороб органів дихання дитячого населення міста Миколаєва за 9 місяців 2014 року, роботу стаціонара дитячої лікарні №2 щодо надання пульмонологічної допомоги дітям. Враховуючи складність лікування дітей в санаторіях пульмонологічного профілю, які в основному розташовані в Криму, вона наголосила на більш широкому використанню місцевих санаторіїв та реабілітаційного відділення міської дитячої поліклініки №3 для оздоровлення дітей із захворюваннями органів дихання.

   Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com