В

а

ж

л

и

в

о

 
 

11 листопада 2014р. відбулась оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, в якій взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міськи позаштатні спеціалісти.

Юрист УОЗ м. Миколаєва Музичук Н.О. доповіла «Про стан виконання Закону України «Про засади та запобігання боротьби з корупцією» в міських закладах охорони здоров‘я».

 

Проаналізувала стан захворюваності з тимчасовою втратою працездатності серед працівників закладів охорони здоров‘я міста за поточний період 2014 року міський позаштатний  фахівець з ТВП Сагун Г.І. Вона відмічає, що за поточний період 2014 р. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився показник випадків ТН на 100 працюючих на 5,9%. Але в той же час, середній термін лікування зменшився на 2%. В основному медичні працівники йдуть на лікарняний у зв‘язку з травмами, хворобами органів дихання та іншими захворюваннями. 

     Міський позаштатний пульмонолог Васильєва Л.І. доповіла про стан надання медичної допомоги хворим із захворюваннями органів дихання в м. Миколаєві. Васильєва Л.І. відмічає достатній рівень професіоналізма сімейних лікарів, терапевтів щодо виявлення хвороб органів дихання у мешканців міста. Показники смертності від хвороб органів дихання дорослого населення не збільшуються за останні 3 роки. Фахівець відзначила значне покращення рівня диспансеризації хворих та зниження показника первинного виходу на інвалідність з причин хвороб органів дихання. Начальником УОЗ ММР Дергуновою Л.Ю. підтримана пропозиція спеціаліста щодо відновлення роботи міського консультативного кабінету, який покращить надання медичної допомоги хворим з пульмонологічною патологією.

Дитячий позаштатний пульмонолог Бєдіна Л.Л. проаналізувала рівні поширеності та захворюваності хвороб органів дихання дитячого населення міста Миколаєва за 9 місяців 2014 року, роботу стаціонара дитячої лікарні №2 щодо надання пульмонологічної допомоги дітям. Враховуючи складність лікування дітей в санаторіях пульмонологічного профілю, які в основному розташовані в Криму, вона наголосила на більш широкому використанню місцевих санаторіїв та реабілітаційного відділення міської дитячої поліклініки №3 для оздоровлення дітей із захворюваннями органів дихання.

   Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com