В

а

ж

л

и

в

о

 
 

 Zagalna prezidia     29 жовтня 2014р. відбулась підсумкова медична колегія управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради за 9 місяців 2014 року під головуванням начальника управління охорони здоров‘я Дергунової Л.Ю., на яку запрошені Сапожникова М.О.- заступник міського голови, Капуста М.О. - начальник УОЗ ОДА,  Приходько О.А. - заступник головного лікаря з лікувальної справи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. В колегії також взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські фахівці.

 

Zagalna prezidia

    Начальник управління охорони здоров‘я Дергунова Л.Ю. підвела підсумки роботи галузі за 9 місяців 2014 року та визначила основні напрямки щодо удосконалення роботи. Вона також повідомила, що ЛШМД - перший медичний заклад в Миколаївській області, який отримав сертифікат відповідності міжнародним стандартам контролю системи управління якостю ISO 9001:2009. В рамках Європейського тижня якості в Україні 11 листопада в ЛШМД пройде семінар щодо обміну досвідом підвищення ділової досконалості та розповсюдження їх найкращого досвіду.

sertifikats

     Діяльність акушерсько-гінекологічної та педіатричної служби pf 9 місяців 2014 року проаналізувала начальник відділу з охорони материнства та дитинства УОЗ м. Миколаєва Заміхановська В.В.

Zamikhanovska

Начальник лікувально-профілактичного відділу УОЗ м. Миколаєва Бабін А.В. презентував детальний аналіз надання амбулаторно-поліклінічної допомоги мешканцям міста, звернувши особливу увагу на виконання наказу МОЗ України від 14.07.2014р. №488 «Про затвердження Плану заходів МОЗ України стосовно удосконалення реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою на 2014 рік».

Babin

     Про надання медичної допомоги в денних та цілодобових стаціонарах м. Миколаєва доповів заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В., який наголосив на збільшенні кількості ліжок денних стаціонарів для надання медичної допомоги хворим, яким не потрібен цілодобовий нагляд.

fayuk

    Використання бюджету закладами охорони здоров‘я міста за  9 місяців 2014 року проаналізувала заступник начальника УОЗ ММР з економічних питань Яковлева В.В. Вона віисвітлила в своїй доповіді питання щодо організації виконання економічного та раціонального використання коштів міського бюджету на 2014р.

yakovleva

  

 Капуста М.О. начальник УОЗ ОДА висловила подяку за плідну працю медичних працівників міста, які надають медичну допомогу і мешканцям області.

       Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

Завантажити:

Підсумки роботи галузі охорони здоров’я  м. Миколаєва за 9 місяців 2014 року

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com