В

а

ж

л

и

в

о

 
 

 24 вересня 2014р. відбулась медична колегія  управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради під головуванням начальника управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради Дергунової Л.Ю. В нараді взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи.

      Про стан організації та надання медичної допомоги хворим з гіпертонічною хворобою доповіла міський позаштатний терапевт Горбенко Г.К. Питома вага гіпертонічної хвороби у структурі поширеності і захворюваності хвороб системи кровообігу найвища серед усіх вікових груп. Дорослі складають 46,8%, люди працездатного віку - 55,2%,  пенсійного віку – 41,8%. Доповідач проаналізувала диспансеризацію хворих з серцево-судинною патологією в ЛПЗ міста. Начальник управління охорони здоров‘я Дергунова Л.Ю. звернула увагу на удосконалення роботи щодо реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гипертонічною хворобою на 2014 рік.

    Провідний спеціаліст відділу материнства та дитинства УОЗ ММР Ніколенко Л.Ю.  надала інформацію про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків влітку 2014 року. Вона зазначила, що в санаторіях МОЗ України, в місцевих санаторіях «Дубки» та «Південний», в пришкільних та інших оздоровчих таборах і баз відпочинку, в реабілітаційному відділенні МДП №3 всього оздоровлено дітей віком з 6 до 14 років 71,1%, дітей пільгових категорій – 73,2%. Підлітків оздоровлено 65,1%, з них пільгових категорій – 23,0%. Дітей диспансерної групи здоровлено 71 %, підлітків – 58,1%. Для лікування хворих дітей, які приїжджають із оздоровчих закладів були визначені міська дитяча лікарня №2, обласна дитяча лікарня та обласна інфекційна лікарня, до яких звернень дітей із оздоровчих закладів не зареєстровано.

       

   Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com