В

а

ж

л

и

в

о

 
 

09.09.2014 р. в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулась оперативна нарада за участю головних лікарів ЛПЗ міста та їх заступників.

 

Були розглянуті питання про стан надання медичної допомоги хворим із судинними захворюваннями у лікувально-профілактичних закладах міста.

Завідуючий відділенням судинної хірургії міської лікарні №3 – Усіков Олександр Антонович проаналізував стан диспансерного нагляду за хворими з патологією магістральних судин в центрах первинної медико-санітарної допомоги та лікарнях міста. Під наглядом судинних хірургів з даною патологією знаходиться 2704 особи.

Також було розглянуто питання по виконанню заходів протидії захворюванню на туберкульоз у м. Миколаєві.

Міський позаштатний фтизіатр Динник Тетяна Дмитрівна проаналізувала показники захворюваності та поширеності туберкульозу в місті. Навела дані ФГ-обстеження жителів міста, осіб з групи ризику, та  необстежених більше 2-х років. В ЛПЗ міста забезпечено своєчасне виявлення хворих на туберкульоз, проводяться профілактичні флюорографічні огляди в т.ч. і пересувним флюорографом. При профоглядах пересувним флюорографом було виявлено 7 хворих на туберкульоз. Виявлено 28 хворих серед осіб, які не проходили обстеження більше 2-х років. Відсоток обстеження обов’язкових контингентів становить 71,3 % проти 70,4 в минулому році. Велика увага приділяється обстеженню груп ризику показник складає 69,9 проти 67,7, з групи ризику вперше виявлено хворих на туберкульоз 62 особи. З метою раннього виявлення захворювання та інфікування дитячого та підліткового населення в організованих навчальних закладах проводиться туберкулінодіагностика. В дитячому віці тубінфікованість складає 29,6 %

 (7 років - 40,7%, в 14 років – 45,2 %). Звернула увагу на необхідність обстеження дітей з позитивним результатом на реакцію Манту в міському протитуберкульозному диспансері. Всього на обліку по місту знаходиться 2954 хворих на туберкульоз. За І півріччя 2014 р. захворіло 150 осіб, в 2013 р. за аналогічний період 146 осіб. Всі хворі взяті на облік та лікування. Питання щодо виявлення туберкульозу знаходиться на постійному контролі в міському протитуберкульозному диспансері та в лікувально – профілактичних закладах міста. Після обговорення були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com