В

а

ж

л

и

в

о

 
 

12 серпня 2014р. відбулась оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, в якій взяли участь головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міськи позаштатні спеціалісти.

    «Про стан підготовки закладів охорони здоров‘я міста до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 рр.» доповіли  головні лікарі ЦПМСД № 2 Дубінець Т.І., ЦПМСД № 7 Власова О.М., дитячої поліклініки №4 Щедрова Т.В. та пологового будинку №1 Волохов Є.П. Інженер з охорони праці УОЗ м. Миколаєва Березовський І.П. проаналізував підсумки і недоліки минулого опалювального сезону та розроблено організаційно-технічні заходи на міжоплювальний період 2014-2015 рр. Він зазначив, що станом на 12.08.14р. майже всі лікувально-профілактичні заклади міста підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період.

 

     Проаналізувала стан організації фізіотерапевтичної допомоги населенню міста за I півріччя 2014 року міський позаштатний  фізіотерапевт Величко К.В., яка зазначила збільшення кількості хворих, які отримали немедекаментозне лікування майже на 15 % у порівнянні з аналогічним періодом 2013 року, в основному за рахунок первинної ланки надання медичної допомоги. З метою покращення якості надання медичної допомоги та підвищення ефективності лікування фізіотерапевтами міста впроваджуються нові методики лікування. В МЛ №3 широко проводиться методика газової мезотерапії, в ЦПМСД №4 використовують сучасний іноваційний комбінований апарат «Soleo Sono Sim» для електро- та ультразвукової терапії, в сімейних амбулаторіях Центрів впроваджені методики лікування хворих за допомогою магнитотерапевтичних апаратів «Димап Д 2000» тощо.

     Міський позаштатний імунолог Пліткіна І.М. доповіла про хід виконання обласної та міської програм «Імунопрофілактика та захист населення м. Миколаєва від інфекційних хвороб» на 2010-2015 рр. Збір ті облік даних  щодо імунізації  в ЛПЗ міста ведеться з використанням програми «УкрВак-80», яка дозволяє в автоматичному режимі мати повну інформацію щодо охопленням щепленням населення, використанню та залишків вікцин. Незважаючи на недопостачання вакцин з держбюджету, УОЗ м. Миколаєва проводить певну організаційну роботу щодо забезпечення неселення імунопрофілактикою.

   Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

 

Управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com