В

а

ж

л

и

в

о

 
 

prot3  04.08.2020р в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулася позачергова оперативна нарада, на якій були присутні начальник УОЗ ММР Ірина Шамрай, заступник начальника Віктор Фаюк, керівники, заступники керівників міських лікарень, завідуючі травматологічних відділень, головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Травматологія» Юрій Шуткін та головний експерт за спеціальністю «Травматологія» УОЗ ОДА Микола Алексєєв.

  До присутніх звернулася Ірина Шамрай. Вона зазначила, що відбулася значна подія в міській медицині.

  Рішенням Миколаївської міської ради від 20.12.2019 затверджена «Програма розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг, понад обсяг передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Миколаєва на 2020-2022 роки» в якій передбачено забезпечення ендопротезами суглобів пацієнтів.

Фото1 Фото2

  У 2020 році, вперше в історії м. Миколаєва, рішенням сесії Миколаївської міської ради були виділені кошти для придбання 58 комплектів ендопротезів кульшових та 8 комплектів колінних суглобів на загальну суму 3 581,000 тис. грн.

  Питання виникло в зв’язку з критичною ситуацією в медичної галузі з фінансуванням імплантів, а черга на встановлення таких медичних виробів з тих хто потребує такої планової допомоги лише в місті зросла до 250 пацієнтів. І це не враховуючи ті випадки, коли гостра травма шийки стегна вимагає ургентного (екстреного) встановлення штучного суглобу.

  66 суглобів не зможуть вирішити проблему глобально, але це перший та унікальний приклад співфінансування комунальних підприємств з коштів міського бюджету та великий крок назустріч мешканцям міста, який посприяє зниженню загальної інвалідизації населення та зменшенню черги на встановлення суглобів і надасть поштовх на подовження проекту в подальшому.

  Середня вартість одного набору імплантів сягає 54 тис.грн. Згідно договору постачальник також надає набор силового інструменту на весь період використання до останнього штучного суглобу, а також на час роботи передбачена динамічна заміна складових імплантів на ті, що будуть користуватися більшим попитом.

  30.07.2020 в УОЗ ММР видано наказ, який регламентує порядок відбору хворих на ендопротезування кульшових та колінних суглобів в опорних лікарнях міста: МЛШМД та МЛ № 3, призначено комісію по відбору та її склад, порядок проведення екстреного ендопротезування.

  Завдяки розумінню міської влади нагальних проблем закладів охорони здоров’я міста жителі міста зможуть отримати повноцінну допомогу та здатність, незважаючи на хворобу, пересуватися самостійно.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com