В

а

ж

л

и

в

о

 
 

IMG 094508.04.2014 в УОЗ м. Миколаєва пройшла оперативна нарада за участю начальника УОЗ ММР Дергунової Л.Ю., головних лікарів ЛПЗ міста та їх заступників, міських спеціалістів.

 

 На початку засідання відбулась зустріч за круглим столом з представниками відділення  Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх людей в Україні» в м. Миколаєві.

IMG 0941 1 IMG 0951

  

Міський позаштатний геронтолог Мурзіна Н.В. – ознайомила присутніх зі станом надання медичної допомоги людям похилого віку.

IMG 0952

Виступили волонтери . Були розглянуті питання, що турбують літніх людей. Дергунова Л.Ю. – начальник УОЗ ММР наголосила на подальшій співпраці лікарів ЛПЗ міста та представників відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх людей в Україні» в м. Миколаєві.

IMG 0953

Також на оперативній нараді було розглянуто питання про надання медичної допомоги ветеранам, інвалідам війни та воїнам інтернаціоналістам у м. Миколаєві. Доповів міський позаштатний спеціаліст по роботі з ветеранами ВВ Козирєв В.В.

Про стан надання стоматологічної допомоги населенню м. Миколаєва доповів Антоненко Б.Г. – міський позаштатний  стоматолог.

Роботу дитячої гастроентерологічної служби проаналізувала Ніколенко Л.В. – провідний спеціаліст відділу охорони материнства та дитинства УОЗ м. Миколаєва.

Після обговорення всіх питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com