В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

26.06.2019 в конференц-залі КНП ММР «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4» (вул. Адміральська, 6) відбулась зустріч медичної громади міста з представниками міжнародної медичної гуманітарної організації Médecins Sans Frontières -MSF /«Лікарі без кордонів» щодо лікування гепатиту С у Миколаївській області.

В привітальній промові заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Фаюк В.В. розповів про діяльність MSF у Миколаївській області.

Фото3 Координатор проекту MSF в Миколаєві Маріна Поццолі привітала присутніх та розповіла про проект. За квотою – 100 осіб працівників закладів охорони здоров’я міста з позитивним статусом по вірусному гепатиту С можуть отримати цілковито безкоштовне обстеження та лікування гепатиту С, яке повністю забезпечує представництво MSF.

 

Фото4 Проект представив Андрєєв Ігор Анатолійович – менеджер в Охороні здоров’я міжнародної медичної гуманітарної організації MSF/«Лікарі без кордонів».

Згідно підписаного Меморандуму про співпрацю між Миколаївською обласною державною адміністрацією та «Асоціацією «Лікарі без кордонів» щодо реалізації Програми обстеження та лікування вірусного гепатиту С у Миколаївській області (30 червня 2017 року) Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг і Миколаївський обласний наркологічний диспансер визначені точкою входу реалізації Програми.

Андрєєв І.А. представив огляд діяльності проекту, методи та схему і препаратами для лікування гепатиту С, ризики і контактування медичних працівників, а також цільові групи для лікування.

 

Фото5 Кабле Каран в своєму звернені до присутніх акцентував увагу на трьох важливих моментах:
- До представників MSF можна звернутись у Миколаївському обласному центрі паліативної допомоги та інтегрованих послуг;
- Конфіденційність;
- Інфікуватися може будь-який працівник закладів охорони здоров’я: лікар, медсестра, технічний працівник, лаборант. Проект MSF передбачає обстеження та лікування кожного, хто працює в медичних закладах міста та зіштовхнувся з даною проблемою.

Він просив донести інформацію про можливості проекту MSF до всіх працівників медичних установ міста.

Гості зустрічі відповіли на численні запитання присутніх

ПОСИЛАННЯ НА СЛАЙДИ

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com