В

а

ж

л

и

в

о

 
 

  28 травня 2019 року відбулась оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники з поліклінічної роботи, з охорони материнства та дитинства.

res3

  Про стан виконання протихолерних заходів в закладах охорони здоров’я міста відповідно до наказу МОЗ України від 30.05.1997 № 167 «Про удосконалення протихолерних заходів в Україні» виступив Шкляров В’ячеслав Вікторович – головний експерт УОЗ ММР  за напрямом «Інфекційні захворювання».

 

res4  Про стан інфекційної захворюваності серед дитячого населення міста висвітлив в своїй доповіді  Дем’янов О.А. – начальник відділу по  охороні материнства та дитинства УОЗ ММР.

 

res5  Про запровадження базового пакету ВІЛ-послуг у закладах первинної медичної допомоги м. Миколаєва доповів  Бабін А.В. – начальник  лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР.

  Стан підготовки закладів охорони здоров’я міста до опалювального сезону 2019-2020 років висвітлив в своїй доповіді  Фаюк В.В. заступник начальника УОЗ ММР.

 

По кожному із заслуханих та обговорених на оперативній нараді питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com