В

а

ж

л

и

в

о

 
 
Фото1 Фото2

  17 січня 2019 року в КНП ММР «ЦПМСД №1» проведена підсумкова медична нарада за 2018 рік за участю начальника лікувально-профілактичного відділу Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Бабін А.В. Були присутні головний лікар КНП ММР «ЦПМСД №1» Пліткіна І.М., заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Сівак о.А., заступник головного лікаря з ЕТН Піпко І.Є., завідуючі амбулаторій та лікарі ЦПМСД №1.

Фото1 Фото2

  Головним лікарем було доведено фінансовий звіт за 2018 рік, основні здобутки, недоліки в роботі. Також були обговорені плани роботи на 2019 рік, заходи щодо підвищення якості первинної медичної допомоги.
Заступником головного лікаря з медичного обслуговування населення Сівак О.А. були проаналізовані основні показники роботи ЦПМСД №1, рейтингові показники, недоліки в роботі лікарів. Обговорені плани роботи в 2019 році.
Заступник головного лікаря з ЕТН Піпко І.Є. було проаналізовано вихід на первинну інвалідність, в тому числі дітей, тимчасову непрацездатність пацієнтів, в тому числі медичних працівників. Обговорено використання путівок в санаторії та складено заходи щодо раціонального їх використання в 2019 році.

Фото1 Фото2

  Заступник начальника лікувально-профілактичного відділу Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Бабін А.В. підвів підсумки роботи, вказав на недоліки та досягнення в роботі ЦПМСД №1»

  Довів до відома лікарів основні направлення в роботі в 2019 році з урахуванням реформи медичної галузі. Також заступник начальника лікувально-профілактичного відділу Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Бабін А.В. вручив грамоту УОЗ ММР завідуючій амбулаторії №4 Білявській Т.А. за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю.

Фото1 Фото2

  Колектив ЦПМСД №1 готовий і надалі працювати в оновленій системі охорони здоров’я .

5

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com