В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Оперативна нарада
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

Фото1

 

  11.12.2018 відбулася планова оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на якій були присутні начальник управління, головні лікарі закладів охорони здоров’я та їх заступники. (ФОТО)

  Начальник управління представила присутнім головного лікаря КП ММР «Стоматологія №3» Лашину С.Е., яка виконувала до цього обов’язки головного лікаря.

  З інформацією про стан кадрової роботи в закладах охорони здоров’я м. Миколаєва доповіли Македонська О.О. – провідний спеціаліст з питань кадрової роботи УОЗ ММР та Музичук Н.О. - провідний спеціаліст ЛПВ УОЗ ММР, юрисконсульт.

 Аналіз роботи травматологічної служби за 9 місяців 2018 року та інформацію про стан профілактики сказу та правцю в місті за 9 місяців 2018 року представив присутнім головний експерт УОЗ ММР за спеціальністю «Травматологія» Шуткін Ю.П. (ФОТО)

  Головний експерт УОЗ ММР по спеціальності «Дитяча хірургія» Папішев П.В. проаналізував виконання заходів по профілактиці дитячого травматизму.

Фото1

  На оперативній нараді також було розглянуто аналіз роботи лабораторної служби та ефективність використання сучасного обладнання представлений головним експертом по спеціальності «Лабораторна діагностика» Тишко Н.І.

  Про результати роботи анестезіологічної служби міста за підсумками роботи 9 місяців 2018 року розповіла головний експерт УОЗ ММР Литовченко Л.Ю.

  Були розглянуті перспективи роботи міських лікарень м.Миколаєва в складі Миколаївського госпітального округу.

  По всіх питаннях прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com