В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Оперативна нарада
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

Фото1 Фото2

13 листопада 2018 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Ірини Валентинівни Шамрай відбулася оперативна нарада управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі закладів охорони здоров’я міста, їх заступники з медичної частини, заступники головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги з медичного обслуговування населення, заступники з поліклінічної роботи, заступники з охорони материнства та дитинства, завідуючі жіночих консультацій пологових будинків, міські позаштатні фахівці. 

 

OpNar2018 3

  З питанням «Забезпечення права громадян на отримання правової допомоги» виступив Жепало Вадим Миколайович – начальник відділу Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

 

OpNar2018 3

  Начальник управління охорони здоров’я Ірина Валентинівна Шамрай нагадала присутнім про питання,що потребують постійно уваги сьогодні: своєчасного, повного та ефективного виконання рішень попередніх колегій управління охорони здоров’я, запланованих та реалізованих заходах реформування медичної галузі.

 

 

  Про стан надання медичної допомоги хворим на передпухлинні та злоякісні захворювання шкіри розповів у своїй доповіді Юхта Леонід Іванович – головний експерт з онкології та вказав на необхідні дії щодо покращення цієї роботи.

OpNar2018 3

  Аналіз надання пульмонологічної допомоги дітям за 9 місяців 2018 року та стан надання медичної допомоги дітям з алергологічними захворюваннями за 9 місяців 2018 року висвітлили в соїй доповіді Бєдіна Лілія Леонідівна – головний експерт з дитячої пульмонології та Яцишена Вікторія Анатоліївна – головний експерт з дитячої алергології.

 

 

OpNar2018 3

  Питання «Надання стоматологічної допомоги дитячому населенню за 9 місяців 2018 року в умовах реформування медичної галузі» висвітлив Смільницький Євген Миколайович – головний експерт з надання стоматологічної допомоги дитячому населенню.

 

 

OpNar2018 3

 

  З питанням «Організація та стан зубопротезування населення в умовах реформування медичної галузі» виступила міський експерт з надання стоматологічної допомоги дорослому населенню управління охорони здоров’я Пенчук Тетяна Олександрівна, яка розповіла присутнім про проведену роботу із зубопротезування пільгових категорій населення міста, та про заплановані на ІV квартал 2018 року заходи.

 

  По кожному із заслуханих та обговорених на оперативній нараді питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com