В

а

ж

л

и

в

о

 
 

MedKol1   24 квітня 2018 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Валентинівни Шамрай відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в І кварталі 2018 році, в якій прийняли участь головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної роботи, заступники головних лікарів з медичного обслуговування населення, заступники головних лікарів з поліклінічної роботи, заступники головних лікарів з охорони материнства та дитинства, міські позаштатні фахівці.

    На початку роботи колегії присутні за активну участь у лікуванні хворих під час епідемії грипу сезону 2016-2017 років та з нагоди Всесвітнього дня медичної сестри привітали з нагородженням Почесною грамотою управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради старшу медичну сестру терапевтичного відділення міської лікарні № 1 Марину Володимирівну Степаненко та палатну медичну сестру терапевтичного відділення міської лікарні № 1 Наталію Василівну Бровко.

MedKol2

MedKol3

    З головною доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за І квартал 2018 року» виступила начальник управління Ірина Валентинівна Шамрай. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та в розрізі лікувально-профілактичних закладів міста. Особливість виступу начальника управління охорони здоров’я на цій колегії полягала насамперед не тільки у висвітленні основних завдань, що стояли та стоять перед медиками міста: виконання урядової програми «Доступні ліки», питанням вакцинації населення міста, якості надання медичної допомоги та реформування галузі, але й у самому підході до концептуальності їх вирішення.

MedKol4     Основні питання роботи акушерсько-гінекологічної та педіатричної служб за 3 місяці 2018 року проаналізувала у своїй доповіді начальник відділу охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Вікторія Василівна Заміхановська та зосередила увагу присутніх на основних шляхах їх вирішення.

MedKol5     Наприкінці колегії присутні активно обговорили основні питання, що виникли за результатами роботи галузі в І кварталі 2018 року та прийняли відповідні рішення.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com