В

а

ж

л

и

в

о

 
 
pb2 el1 pb2 el2

      Миколаївський пологовий будинок №2 переходить на сучасну систему електроопалення та гарячого водопостачання, яка дозволить установі заощадити на оплаті комунальних послуг.
      Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення міської ради.
      Так, віце-мер Євген Шевченко перевірив хід виконання робіт в пологовому будинку і обговорив з підрядником і головним лікарем робочі питання. Також участь у виїзній нараді прийняла начальник управління охорони здоров'я міської ради Ірина Шамрай.

pb2 el3 pb2 el4

      Головний лікар пологового будинку розповів, що роботи з реконструкції проводяться за рахунок міського бюджету.
- Ми переходимо на електрику. Будуються дві підстанції потужністю 630 кВт, буде встановлено три електрокотла. Для забезпечення гарячою водою встановили бойлери, - розповів Георгій Коваленко.

pb2 el5 pb2 el6

      За словами керівника, економія коштів повинна скласти 20-25%. Це ж підтверджують і проектанти. До того ж, послуги «ТЕЦ» залишаються в резерві, на випадок аварійного відключення електроенергії. Але теплові втрати вельми істотні, так як протяжність мереж від «ТЕЦ» до пологового будинку - 11 км.
- Проблема була ще й у тому, що в опалювальний сезон, поки «ТЕЦ» не запуститься, у нас в приміщеннях було холодно. Доводилося включати обігрівачі. Виходить, що в цілому десь півтора місяці ми жили в таких умовах. Відтепер зможемо самі регулювати теплопостачання, - зазначив Георгій Коваленко.

      Роботи по реконструкції системи опалення проводить підрядна організація ТОВ «Надія ТВ», яка виграла тендер. Загальна сума фінансування становить близько 4 мільйонів гривень, готовність об'єкта вже більше 40%. До початку опалювального сезону роботи планують завершити.
      Раніше повідомлялося, що кожен пологовий будинок Миколаєва в минулому році отримав з бюджету по 17-18 мільйонів гривень.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com