В

а

ж

л

и

в

о

 
 

P1070173

     На виконання п.2 Доручення міського голови від 02.12.2015 №27 в управлінні охорони здоров’я Миколаївської місіької ради 04.12.2015 року проведена оперативна нарада  під головуванням начальника УОЗ ММР Дергунової Л.Ю., за участю заступника міського голови Шевченка Є.В.,головних лікарів лікувальних закладів міста,  їх заступників з медичної частини та економічних питань.

     Заступником міського голови Шевченко Є.В. до відома присутніх доведена інформація згідно якої, в зв'язку з скрутним матеріальним становищем населення, виникають численні скарги від мешканців міста щодо неможливості повернення невикористаних лікарських препаратів в аптечні заклади, які призначаються хворим в міських лікувальних закладах.

     В ході обговорення данного питання, начальником УОЗ ММР Дергуновою Л.Ю. акцентовано увагу присутніх на необхідність призначення ліків після огляду та обстеження лікарем в приймальному відділенні ( на добу) та корекції лікування в подальшому після дообстеження хворого та консультацій відповідних спеціалістів.

     За рішенням оперативної наради, головним лікарям закладів охорони здоров'я міста надано доручення, взяти на особистий контроль питання виписки хворим лікарських препаратів тільки за станом здоров’я пацієнта та у відповідності до діючих протоколів надання медичної допомоги.

     Обговорюючи процеси реформування сфери охорони здоров'я міста, заступник міського голови Шевченко Є.В. звернув увагу присутніх на необхідність звільнення медичних працівників від виконання ними невластивих їм функцій ( капітальні ремонти, реконструктивні роботи, прання білизни тощо).

      З метою покращення якості надання медичної допомоги мешканцям міста та раціонального використання бюджетного та місцевого кошторису на оперативній нараді обговорювались наступні питання:

-напрямок та механізми оптимізації роботи лікувальних закладів міста;

- введення єдиної уніфікованої методики розрахунку вартості медичних послуг та вагових коефіцієнтів U-DRG груп в лікувальних закладах міста;

- необхідності формування Єдиного медичного простору в м.Миколаєві;

- розвиток та місце приватного сектору охорони здоров'я в покращенні якості надання медичної допомоги мешканцям міста;

- продовження роботи ЛПЗ міста з енергозбереження. Так на сьогодні в 4-х лікувальних закладах міста розроблені енергоефективні проекти, які беруть участь в інвестиційних программах регіонального розвитку;

- ведення електронних торгів лікувальними закладами;

- обов'язкова участь лікувальних закладів міста в запропонованих грантах з питань медичного обслуговування;

- необхідність створення в місті хоспісних закладів для догляду та надання медичних послуг одиноким важко хворим.

P1070158

 

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com