В

а

ж

л

и

в

о

 
 

1

         04.11.2015р. – відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради щодо підсумків роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2015 року під головуванням заступника начальника УОЗ ММР Фаюка В.В. на яку були запрошені головні лікарі ЛПЗ міста та їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські фахівці.

         В роботі колегії прийняли участь начальник УОЗ Миколаївської ОДА Капуста М.О., заступник головного лікаря з лікувальної справи обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф –        Приходько О.А.

2   

 Стан роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2015 року проаналізував у своєму виступі заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В.

У своїй доповіді Віктор Фаюк висвітлив значимі події, які відбулися в ЛПЗ міста. Розповів про показники захворюваності, поширеності, смертності населення, у т. ч. у осіб працездатного віку.

         Вказав на проблемне кадрове забезпечення (особливо лікарями загальної практики – сімейної медицини), до оснащення закладів первинної медико-санітарної допомоги згідно табелю оснащення.

         Приділив увагу питанню надання допомоги бійцям АТО та громадянам, які переселилися з Донецької, Луганської областей, АР Крим і міста Севастополя.

3

     Начальник відділу з охорони материнства та дитинства УОЗ м. Миколаєва Вікторія Заміхановська проаналізувала та відзначила, що діяльність акушерсько-гінекологічної та педіатричної служби за 9 місяців 2015 року.  Нагадала всім лікарям про гостру необхідність проведення трьох турів імунізації дітей.

4

Про результати ревізійної роботи в закладах охорони здоров’я міста доповіла заступник начальника управління охорони здоров’я з економічних питань Вікторія Яковлева.

         Маргарита Капуста висвітлила шляхи та перспективи подальшого розвитку та реформування галузі охорони здоров’я.

         Після обговорення всіх питань було прийняте відповідне питання.

bann comin

Меню

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по управлінню
охорони здоров'я

8(0512) 50-13-20
Консультації населенню
міста з питань медичної
допомоги надає черговий
лікар-консультант зміни
швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
"Телефон довіри" та
"гаряча лінія" Управління
охорони здоров'я
м. Миколаєва щоденно
(понеділок-п'ятниця)
з 8:30 до 17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com